Top 9 EDV Kassenbuch Sd 056 – Księgi rachunkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sigel

#ad

SIGEL SD056 segregator kasowy EDV A4, samokopiujący, 1 sztuka, 2 x 40 arkuszy

#ad
Sigel #ad - Każdy arkusz z otworami na zszywanie i ultra-drobną mikroperforacją dla łatwego i czystego oddzielania. Wyprodukowano w Niemczech. Książka z wyjątkowo trwałym klejem do pleców i zintegrowaną podkładką do pisania do składania. Certyfikat fsc: wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł. Samokopiująca, 2-krotny, sprawdzona w praktyce książka z dopasowanym do komputerów montażowych do bezproblemowego zapisywania danych, format A4. Z kolorowym dziurkowaniem dla bezpiecznej organizacji.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.66
Szerokość0
Numer częściSD056
ModelSD056
Gwarancjabrak danych

2. Sigel

#ad

Rozliczenia kasowe 1 szt., Sigel formularze

#ad
Sigel #ad - Każdy arkusz z otworami na zszywanie i ultra-drobną mikroperforacją dla łatwego i czystego oddzielania. Certyfikat fsc: wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł. Samokopiująca księga rachunkowa do profesjonalnego rozliczenia kasowego, format A4. Do indywidualnego rejestrowania kwot brutto, netto i podatku. Książka z wyjątkowo trwałym klejem do pleców i zintegrowaną podkładką do pisania do składania. Wyprodukowano w Niemczech.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość8.27
Długość11.69
Waga0.66
Szerokość0.24
Numer częściSD006
ModelSD006

3. Sigel

#ad

SIGEL KG429 księga kasowa EDV, szyna sterująca 300, A4, 2 x 50 arkuszy

#ad
Sigel #ad - Papier elementarny, wybielany bez użycia chloru ECF. Z konstrukcją dostosowaną do danych danych szyna sterująca 300, 2-krotna, format A4. Każdy arkusz z perforacją i ultracienką mikroperforacją dla łatwego i czystego oddzielania. Książka rozliczeniowa w formacie din a4 z 50 oryginalnymi + 50 żółtymi kopiami, łącznie z niebieskim papierem. Wyprodukowano w Niemczech. Książka formularza z wyjątkowo trwałym specjalnym klejem na plecach, łącznie z niebieskim papierem.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.71
Szerokość0
Numer częściKG429
ModelKG429
Gwarancjabrak danych

4. Sigel

#ad

50 arkuszy, format A5, Sigel KA518 raport kasowy, produkt niedostępny w polskiej wersji językowej 1 szt.

#ad
Sigel #ad - Praktyczny podział, każdy arkusz z otworami na zszywanie i ultra-drobną mikroperforacją dla łatwego i czystego oddzielania. Raport gotówkowy samokopiujący / faktura stanu z kolorową kopią żółty, format A5, do prawidłowego ustalenia terminu końcowego i stanu kasowego. Wyprodukowano w Niemczech. Książka z wyjątkowo trwałym klejem do pleców i zintegrowaną podkładką do pisania do składania. Certyfikat fsc: wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska papier z odpowiedzialnych źródeł.
MarkaSigel #ad
ProducentSigel #ad
Wysokość5.79
Długość8.27
Waga0.35
Szerokość0.28
Numer częściSD007
ModelSD007
Gwarancjabrak danych

5. AVERY Zweckform

#ad

Biały, 100 arkuszy, Avery Zweckform 426 formularz kasowy, według normy niemieckiej Steuerschiene 300 DATEV, DIN A4

#ad
AVERY Zweckform #ad - Przygotowany zgodnie z datev niemiecka Organizacja Przetwarzania Danych z Zakresu Doradztwa Podatkowego, bez problemu można zaadaptować do systemu elektronicznego przetwarzania danych. Z niebieską kalką. Przejrzysta organizacja strony, więcej miejsca do pisania, możliwa kopia własnego rachunku. Formularz kasowy DIN A4, 100 arkuszy.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość0.31
Długość11.65
Waga0.22
Szerokość8.27
Numer części4004182004265
Model426
GwarancjaInne

6. AVERY Zweckform

#ad

Wersja w j. niemieckim, DIN A4, biała samokopiujący, 2 x 40 kartek, według norm niemieckiego formularza podatkowego Steuerschiene 300 DATEV, Avery Zweckform 1756 książka kasowa

#ad
AVERY Zweckform #ad - Zintegrowana pomoc w wypełnianiu pomaga w prawidłowej obsłudze i pomaga nie zapomnieć o ważnych danych, co zapewnia szybkie i czyste odkładanie, wszystkie arkusze są perforowane i dziurkowane.

Produkt przyjazny dla środowiska, wyprodukowany w Niemczech: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech, z papieru z certyfikatem FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Do kompletnego rejestrowania danych i dokumentacji wpływów kasowych i wydatków kasowych zgodnie z §146 Ordynacją podatkową AO – zgodna z DATEV konstrukcja zgodnie z szyną sterującą 300 . Uznane przez urząd skarbowy, wszystkie istotne informacje zawarte są w praktycznej klasyfikacji, odpowiednie dla Niemiec. Postaw na proste i sprawdzone rozwiązanie w formie papierowej: bezpieczne prawo, zawsze gotowe do użycia i zabezpieczone przed cyberatakami.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAvery Zweckform #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.71
Szerokość0
Numer części4004182017562
Model1756

7. AVERY Zweckform

#ad

AVERY Zweckform 1756-5 Księga kasowa A4, niemiecka księgowość, rejestracja danych, zgodnie z szyną sterującą 300, samokoniepikująca, 2 x 40 arkuszy, sprawdzona przez ekspertów prawnych, 5 sztuk

#ad
AVERY Zweckform #ad - Postaw na proste i sprawdzone rozwiązanie w formie papierowej: bezpieczne prawo, zawsze gotowe do użycia i zabezpieczone przed cyberatakami. Zintegrowana pomoc w wypełnianiu pomaga w prawidłowej obsłudze i pomaga nie zapomnieć o ważnych danych, co zapewnia szybkie i czyste odkładanie, wszystkie arkusze są perforowane i dziurkowane.

Do kompletnego rejestrowania danych i dokumentacji wpływów kasowych i wydatków kasowych zgodnie z §146 Ordynacją podatkową AO – zgodna z DATEV konstrukcja zgodnie z szyną sterującą 300 Produkt przyjazny dla środowiska, wyprodukowany w Niemczech: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech, z papieru z certyfikatem FSC z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Uznane przez urząd skarbowy, wszystkie istotne informacje zawarte są w praktycznej klasyfikacji, odpowiednie dla Niemiec.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAvery Zweckform #ad
Wysokość1.3
Długość11.69
Szerokość8.27
Model1756-5
GwarancjaBrak gwarancji

8. AVERY Zweckform

#ad

Niebieskie, AVERY Zweckform 318-10 rachunek kasowy A5, 50 arkuszy, białe, dla Niemiec i Austrii do prawidłowej, sprawdzony przez ekspertów prawnych, opakowanie 10 sztuk, niedrogiej księgowości

#ad
AVERY Zweckform #ad - Sprawdzone i niedrogie rozwiązanie do zarządzania kasą – sprawdzone przez ekspertów prawnych. 10 x 50 białych mikroperforowanych oryginałów do łatwego wyjmowania, wstępnie nawiercone do łatwego zszywania.

Rachunek kasowy w praktycznym opakowaniu 10 sztuk: DIN A5 - nadaje się do prowadzenia otwartej kasy, do obliczania dziennych przychodów i stanu gotówkowego. Nadaje się do Niemiec i Austrii. Rachunek stanu gotówkowego do codziennego rejestrowania wszystkich transakcji płatniczych, do rozliczeń w Niemczech i Austrii. Produkt przyjazny dla środowiska / made in Germany: w 100% wyprodukowany i przetworzony w Niemczech – z bielonym papierem bez użycia chloru.
MarkaAVERY Zweckform #ad
ProducentAVERY Zweckform #ad
Wysokość2.28
Długość8.27
Szerokość5.83
Numer części318-10
Model318-10
GwarancjaBrak gwarancji

9. TSY TOOL

#ad

10 Stück, Kassenbuch/Quittungsbuch, selbstdurchschreibend, 50 Sets 8,9 x 14 cm

#ad
TSY TOOL #ad - 10er-packung: rechnung für Kundenbücher. 2-teilig: weiße Originale und gelbe Duplikate. 50 sets pro Buch ohne Kohlenstoff. Bereiche für kundendaten, datum und vertriebsmitarbeiter Spalten für Menge, Beschreibung, 930 - 3, 5 x 5, Bestellnummer, preis und betrag, 5 klein.
MarkaTSY TOOL #ad
ProducentTSY TOOL #ad
Numer częściB3555