Top 10 Smarte Wetterstation Mit Außensensor – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. X-Sense

#ad

Kompatybilny z Alexa, 4 czujnikami i 1 stacją, bezpłatny eksport danych, X-Sense Termometr z higrometrem Wi-Fi, zasięg 500 m, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji

#ad
X-Sense #ad - Wymiary: 3, 2 x 9, 4 cm. Idealny do humidorów, 5 x 2, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików. Csv do szczegółowej analizy środowiska. Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, miesięczne, maksymalne i średnie. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych.

Niezawodny diagram i statystyki: analizuj dane dotyczące temperatury i wilgotności za pomocą naszej aplikacji X-Sense Home Security, która zapewnia widoki roczne, dzienne i godzinowe. Ustawienia alarmu są dostępne na stacji bazowej. Lepsza czułość: dzięki szybszemu i dokładniejszemu odstępowi próbkowania wynoszącemu 2 sekundy urządzenie stale monitoruje temperaturę i wilgotność powietrza przez całą dobę. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość3.7
Długość1.38
Waga0.93
Szerokość0.87
Numer częściSTH55
ModelSTH55

2. GoveeLife

#ad

Monitorowanie temperatury z aplikacją, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, przechowywanie danych do domu, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, szklarni,

#ad
GoveeLife #ad - Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu.

Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń. Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV.

Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104011
ModelH5104

3. GoveeLife

#ad

1 opakowanie., 1 rok wymiennej betetterii, 2 lata bezpłatnego zapisywania danych, GoveeLife H5105 termometr z higrometrem, czujnik temperatury wewnętrznej z wyświetlaczem Ele Ink

#ad
GoveeLife #ad - 1 rok wymienny bettery: z niskim zużyciem baterii, a wskaźnik baterii w czasie rzeczywistym przypomina o wymianie baterii w czasie, cyfrowy termometr z higrometrem o żywotności do 1 roku, aby uniknąć ewentualnej utraty zapisów Bettery Included. Dzięki odświeżeniu w przypadku zmian można łatwo rejestrować dane w czasie rzeczywistym.

Bezpłatne zapisywanie i eksportowanie danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą aplikacji GoveeHome przez Bluetooth, w tym przeglądanie 20-dniowych wykresów danych online i eksportem danych z ostatnich 2 lat. Temperatura jest dokładna do ±0, 3℃, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Gdy temperatura lub wilgotność powietrza spadną poza zakres, aplikacja GoveeHome pomoże Ci szybciej reagować na nagłe zmiany. Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itp. Ważne jest precyzja: ten termometr z higrometrem bluetooth jest wyposażony w czujnik wyprodukowany w Szwajcarii, który zapewnia precyzyjne pomiary.

Odpowiedni dla osób starszych i dzieci. Atwy do odczytania wskaźnik atramentu: termometr GoveeLife Bluetooth z higrometrem wykorzystuje elektroniczny ekran atramentu, co zapewnia wyraźną i wygodną widoczność. Pozostań w kontakcie ze swoim domem: stabilne połączenie Bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie danych temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym w całym domu i bez zakłóceń WiFi. Inteligentna funkcja alarmu: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności powietrza.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5105

4. Inkbird

#ad

Zestaw łączony bramki IBS-M2S, bezprzewodowy monitoring temperatury i wilgotności powietrza z aplikacją powiadomienia, eksport danych, 3 sztuki, Inkbird ITH-20R-O radiowy termometr z higrometrem

#ad
Inkbird #ad - Zestaw inteligentnego czujnika wifi monitoruj temperaturę i wilgotność powietrza w dowolnym momencie na odległość za pomocą aplikacji INKBIRD. Wysoce precyzyjny czujnikwyprodukowane w szwajcarii wysoce precyzyjne czujniki zapewniają duży zakres pomiaru temperatury i wilgotności z dokładnością pomiaru temperatury ±0, 3℃ i dokładnością wilgotności ± 3%.

Są łatwe w obsłudze, łazienkach, przenośne i lekkie. Inteligentne ostrzeżenia i powiadomienia dostosuj bezpieczny zakres temperatury i wilgotności powietrza zgodnie z życzeniem za pomocą aplikacji. Przenośny i łatwy w obsłudze czujniki temperatury i wilgotności są odporne na deszcz i nadają się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Brama wi-fi może jednocześnie połączyć i monitorować do 10 czujników. Przechowywanie i eksportowanie danych wykres danych w aplikacji jest aktualizowany w czasie rzeczywistym i można bez problemu wyświetlać roczną, dzienną lub godzinową temperaturę i wilgotność.

Dane z zeszłego roku mogą być eksportowane jako pliki CSV, miesięczną, aby lepiej poznać otoczenie Twojego mieszkania. Idealnie nadaje się do stosowania w różnych sytuacjach, np. W kuchniach, szklarniach i wielu innych. Jeśli wykryta wartość przekroczy wstępnie ustawiony zakres, aplikacja wysyła powiadomienie, aby Ci o tym przypomnieć.
MarkaInkbird #ad
ProducentInkbird #ad
Numer części‎IBS-M2S + ITH-20R-O

5. Govee

#ad

Cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza z alarmem powiadomienia, piwnicy na wino, zapis danych do szklarni, precyzyjny termohigrometr z aplikacją, Govee Termometr z higrometrem wewnętrznym

#ad
Govee #ad - 3-stopniowe wskaźniki komfortu: suchy, komfort, wilgotność. Wysoka dokładność: zintegrowany czujnik sht30 i cyfrowy higrometr zapewniają bardzo precyzyjne monitorowanie. Temperatura jest dokładna do ± 0, 5°C, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3%.

Inteligentne powiadomienia: powiadomienie zostanie wysłane na Twój telefon, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres. Dane z ostatnich 2 lat można wyeksportować do formatu CSV. Aktualizuj dane co 2 sekundy. Przechowywanie danych: termometr z higrometrem zapewnia 20-dniowe przechowywanie danych na pokładzie. Wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności govee zapewnia pomiar temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym oraz maksymalne/minimalne zapisy na ekranie LCD.

W takim razie zostaniesz poinformowany o anomalii temperatury w mieszkaniu. Wyświetlane są aktualne zapisy temperatury i wilgotności powietrza. Zasięg pilota zdalnego sterowania do 60 metrów: dzięki funkcji Bluetooth można zdalnie monitorować temperaturę/wilgotność powietrza w domu za pomocą aplikacji Govee Home w odległości 60 m bez przeszkód.
MarkaGovee #ad
ProducentGovee #ad
Wysokość0.01
Długość3.1
Szerokość0.01
Numer częściH5075001DE

6. SwitchBot

#ad

Bluetooth, cyfrowy czujnik temperatury i wilgotności z funkcją Smart Alert i zapisywania danych, cyfrowy termometr i higrometr do temperatury pokojowej, piwnicy, higrometr, SwitchBot Termometr, garażu, wyświetlacz LCD

#ad
SwitchBot #ad - Dokładniejsze pomiary: nasz termometr wewnętrzny jest wyposażony w wbudowany w szwajcarii czujnik, który zapewnia dokładniejsze pomiary temperatury i wilgotności powietrza w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. Zdalne monitorowanie bluetooth: możesz monitorować swój cyfrowy higrometr w dowolnym miejscu i czasie.

Eksportowane dane – dzięki naszej aplikacji możesz łatwo zapisać i eksportować dane higrometru z ostatnich 68 dni, aby analizować temperaturę w Twoim otoczeniu. Jeszcze większy ekran – dzięki 3-calowemu wyświetlaczowi możesz teraz jeszcze lepiej odczytać swoje dane, dzięki czemu możesz w każdej chwili wykorzystać miernik wilgotności do odczytu danych temperatury. Można go nawet przymocować do ściany lub powierzchni magnetycznej lub postawić pionowo na stole pod 3 narożnikami. Niezawodnie monitoruje otoczenie co 4 sekundy i utrzymuje dokładność ±0, 2°C w temperaturze 0°C ~ 65°C i ±2%RH przy wilgotności powietrza 10~90% RH.

Aplikacja może odczytać dane w czasie rzeczywistym i przedstawiać trend na wyraźnych diagramach. Zasięg bluetooth 120 m. Za pomocą ilustrowanych symboli na ekranie można sprawdzić, czy warunki w pomieszczeniu odpowiadają ustawionym przez Ciebie parametrom. Możliwość zastosowania wszędzie: termometr można ustawić wszędzie, jest idealny do piwnicy z winem, ogrodów zimowych, kuchni i wielu innych miejsc.
MarkaSwitchBot #ad
ProducentSwitchBot #ad
Wysokość0.68
Długość3.11
Waga0.14
Szerokość2.53
Numer częściW2301500
ModelW2301500

7. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann 30.1011 cyfrowy termometr do wewnątrz i na zewnątrz

#ad
TFA Dostmann #ad - 110 mm. Wymiary: mały cyfrowy termometr jest poręczny i ma wymiary: dł. Montaż: mocowanie za pomocą stojaka lub zaczepu do zawieszenia; długość czujnika temperatury wynosi 300 cm.

Wartości minimalne: zapamiętywanie wartości maksymalnych i najniższych z ręcznym resetowaniem umożliwia kontrolę temperatury w danym czasie. Termometr cyfrowy: cyfrowy wskaźnik aktualnej temperatury do wewnątrz lub na zewnątrz na przejrzystym dużym wyświetlaczu. Czujnik kabla: wodoszczelny czujnik temperatury nadaje się również do kontroli lodówki, zamrażarki lub temperatury wody w akwarium. 21 50 x wys. Maks. 102 x szer.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość4.33
Długość4.02
Waga0.32
Szerokość0.83
Numer części30-1011
Model30-1011

8. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Cyfrowy termometr wewnętrzny, zewnętrzny, temperatura wewnętrzna i zewnętrzna, dł. 70 x szer. 20 70 x wys. 110 mm, maksymalne i minimalne, funkcjonalna konstrukcja

#ad
TFA Dostmann #ad - Maxima-minium: wyświetlanie wartości maksymalnych i najniższych wyświetlane są po naciśnięciu przycisku od ostatniego resetowania; resetowanie można wykonać ręcznie po dowolnym okresie czasu.

Termometr: cyfrowy termometr wewnętrzny i zewnętrzny ze wskaźnikiem temperatury wewnętrznej i zewnętrznej dzięki czujnikowi kablowemu. Czujnik kabla: cyfrowy termometr jest wyposażony w czujnik kabla o długości 3 m, który jest wodoszczelny, dzięki czemu nadaje się do monitorowania zamrażarek i akwariów. Montaż: do zawieszenia na ścianie lub postawienia, wystarczy ustawić w pomieszczeniach i położyć czujnik kabla na zewnątrz.
MarkaTFA Dostmann #ad
ProducentTFA Dostmann #ad
Wysokość1.14
Długość3.9
Waga0.26
Szerokość3.62
Numer części30.1009
Model30.1009

9. Bresser

#ad

Montaż na ścianie i magnes, zapobiega powstawaniu pleśni –, Bresser 6-częściowy zestaw termometrów z higrometrem – cyfrowy termometr pokojowy do kontroli wilgotności powietrza, nadaje się do lodówki

#ad
Bresser #ad - Dzięki montażowi ściennemu, stojakowi i magnesowi można je umieścić w dowolnym miejscu. Wymagane baterie cr2032 i instrukcja obsługi wchodzą w zakres dostawy. Wilgotność powietrza jest podawana z tolerancją pomiaru +/- 5% – dla optymalnej kontroli klimatu w pomieszczeniu.

Zakres dostawy: zestaw składa się z trzech termometrów, dzięki czemu idealnie nadaje się do jednoczesnej kontroli klimatu w kilku pomieszczeniach. Precyzyjnie mierzą temperaturę wewnątrz i wilgotność powietrza – idealne do zapobiegania pleśni. Wiele opcji montażu: termometry mają wszechstronne zastosowanie. Cyfrowy termometr pokojowy: termometr wskazuje temperaturę w °C z tolerancją pomiaru +/- 1°C.

Termometr z higrometrem: dzięki termometrowi bresser masz zawsze kontrolę nad klimatem w pomieszczeniu. Dzięki temu zawsze wiesz, czy istnieje potrzeba działania – praktyczna w domu. Ze wskaźnikiem smiley: oprócz konkretnych wartości symbol buźki wskazuje, czy klimat w pomieszczeniu znajduje się w zalecanym zakresie.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość0.47
Długość2.28
Waga0.19
Szerokość1.77
Numer części7000015CM3000
Model7000015CM3000
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. GoveeLife

#ad

Zdalna kontrola, GoveeLife Wilgotnościomierz Wi-Fi, nadaje się do sypialni, alarm i zapis danych, cyfrowy miernik temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz z aplikacją, piwnicy na wino

#ad
GoveeLife #ad - Co 2 sekundy aktualizują dane regularnie. Należy pamiętać, że Wi-Fi 5G nie jest obsługiwane. Sprawdź aktualną temperaturę i wilgotność powietrza za pomocą aplikacji. Inteligentna funkcja ostrzegawcza: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności, a aplikacja GoveeHome ostrzega, gdy inteligentny termometr z higrometrem stwierdzi, że aktualne wartości pomiarowe wykraczają poza wstępnie ustawiony zakres.

Pozostań w kontakcie wszędzie: stabilne połączenie wi-fi i bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Dzięki niskiemu zużyciu baterii cyfrowy termometr z higrometrem wytrzymuje do sześciu miesięcy. Teraz obsługiwana jest funkcja widgetu. Atwy do odczytania: termometr wifi z higrometrem wykorzystuje elektroniczny wyświetlacz atramentowy, który jest łatwy do odczytania.

Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itd. Szybka i dokładna: temperatura jest dokładna do ± 0, 3 ℃, 54 ℉ / ± 0, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Bezpłatne przechowywanie i eksport danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą higrometru WiFi przez Bluetooth lub Wi-Fi, w tym przeglądanie 13-dniowych wykresów danych i eksportowanie danych z ostatnich 2 lat.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGovee Life #ad
Numer częściH5103002
ModelH5103