Top 10 Anhänger Plane – Plandeki na przyczepy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DONET

#ad

Zielona do zabezpieczenia ładunku z gumową linką, siatka na kontenery o drobnych oczkach, 2,50 x 3,50 m, DONET Siatka na przyczepę

#ad
DONET #ad - Jakość: przepuszcza powietrze, ok. Materiał: tkanina monofilamentowa z polietylenu, odporna na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne. Siatka na kontenery o drobnych oczkach, przepuszczająca powietrze do przykrywania ładunku. 220 g/m², drobne oczka, profesjonalna jakość. Wymiary: 2, 50 x 3, 50 m. Wzmocnione i obszyte dookoła wraz z wciągniętą gumową linką o grubości 6 mm.
MarkaDONET #ad
ProducentDONET #ad
Numer części1308-27g

2. CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories

#ad

CargoVA® siatka na przyczepę 2 x 3 m – siatka do zawieszania z gumową linką i oznaczeniem narożników – do idealnego zabezpieczenia ładunku

#ad
CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad - Odporna na rozerwanie: dzięki wysokiej jakości włóknom syntetycznym z polipropylenu siatka bagażowa jest wyjątkowo wytrzymała i bezpieczna. Wszechstronność: siatka transportowa musi być jednak używana nie tylko do zabezpieczenia ładunku! Doskonale sprawdza się również jako siatka do piaskownicy, wybieg dla zajęcy lub jako siatka balkonowa.

Zalecamy wystawanie siatki poza powierzchnię ładunkową, wybierając ją nieco większą niż powierzchnia ładunkowa, aby zapewnić bezpieczne zabezpieczenie ładunku. Dokładne dopasowanie: dzięki gumowej opasce dookoła siatkę zabezpieczającą ładunek można idealnie dopasować do przyczepy.

Szybkie zastosowanie: dzięki jednorazowemu oznaczeniu narożników pomarańczową farbą sygnałową narożniki są szybko zlokalizowane, a siatkę zabezpieczającą można bezpiecznie przymocować do przyczepy już po krótkim czasie. Optymalny rozmiar: siatka na przyczepę ma wymiary 2 x 3 m, dzięki czemu szczególnie dobrze nadaje się do przyczep o wadze do 2000 kg.
MarkaCARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad
ProducentCARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad
Wysokość1.18
Długość78.74
Waga880
Szerokość118.11
Numer częściNet-G-2x3
Model2x3-C-NET-5995
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Old-Harvest

#ad

12 x uniwersalny hak napinający do przyczepy, metalowy hak nowy plandeka siatka przyczepa trzyotworowa Old-Harvest

#ad
Old-Harvest #ad - 12 sztuk 1 tuzin metalowych haczyków napinających. Rodzaj: haczyk materiał: metal kolor: metal Wymiary: 50 x 40 x 26 mm Otwór mocujący: 3 x 5 mm.
MarkaOld-Harvest #ad
ProducentOld-Harvest #ad
Wysokość1.02
Długość1.97
Szerokość1.46
Numer części3062

4. Tarpofix

#ad

Pasuje do Humbaur Steely & Przyczepka startowa, Tarpofix® Płaska plandeka na przyczepę 211 x 116 x 8 cm – prawdziwy materiał plandeki PCW – wzmocniona krawędź – trwała plandeka do przyczepy, 750 kg

#ad
Tarpofix #ad - Zrównoważone wykonanie – podwójnie marszczony materiał wzdłuż zewnętrznych krawędzi – wszystkie oczka i krawędzie są wzmocnione i zgrzewane w wysokiej temperaturze, aby przeciwdziałać typowemu zużyciu pokrowca ochronnego.

100% odporna na siedzenie i wodę – brzeg plandeki o wysokości 8 cm gwarantuje stabilne osadzenie osłony przyczepy również podczas jazdy i utrzymuje skrzynkę przyczepy całkowicie suchą. Idealne dopasowanie – pokrowiec pasuje idealnie do przyczepek samochodowych Humbaur i Steely oraz do różnych płaskich przyczep samochodowych o wymiarach 211 x 116 cm. Materiał premium – wytrzymały materiał plandeki pcw, wyjątkowo wytrzymały ściągacz z gumką o średnicy 8 mm oraz trwałe oczka z niklowanego metalu – również w przypadku akcesoriów plandeki Tarpofix stawia na najwyższą jakość.

60-dniowy zwrot pieniędzy – aby ułatwić ci podjęcie decyzji o zakupie, składamy Państwu następującą obietnicę: Jeśli nie będziesz zadowolony z plandeki, otrzymasz zwrot pieniędzy do 60 dni! .
MarkaTarpofix #ad
ProducentTarpofix #ad
Numer częściFP9-STK

5. Tarpofix

#ad

Z linką do plandeki, wzmocniona krawędź zawieszka zestaw plandek niebieska, Tarpofix® Plandeka na przyczepę plandeka płaska 160 x 115 x 7,5 cm, trwała plandeka ochronna do przyczep Stema DDR i in. FP HP 500 650 itp.

#ad
Tarpofix #ad - Oraz do różnych płaskich przyczep samochodowych do 750 kg o wymiarach zewnętrznych skrzyni 160 x 115! w 100% odporny na siedzisko i wodę – obrzeże o wysokości 7, 5 cm gwarantuje stabilne osadzenie pokrowca na przyczepie podczas jazdy i utrzymuje przestrzeń skrzynkową Twojego wieszaka całkowicie sucha! 60 dni zwrot pieniędzy - aby ułatwić decyzję o zakupie, obiecujemy Ci następujące obietnice: Jeśli nie jesteś zadowolony z pokrowca na przyczepę, otrzymasz pieniądze do 60 dni! .

Materiał premium – wytrzymały materiał plandeki pcw, 401, wyjątkowo wytrzymały ściągacz gumowy o średnicy 8 mm oraz trwałe oczka z niklowanego metalu – również w przypadku akcesoriów do plandeki Tarpofix stawia na najwyższą jakość! Idealne dopasowanie – pokrowiec na hak pasuje idealnie do starych i nowych uchwytów samochodowych z NRD takich jak HP 400, 500 i 600 itd.

Trwałe wykonanie – podwójnie fałdowany materiał wzdłuż zewnętrznych krawędzi – wszystkie oczka i krawędzie są wzmocnione i zgrzewane w wysokiej temperaturze, aby przeciwdziałać typowemu zużyciu folii ochronnej.
MarkaTarpofix #ad
ProducentTarpofix #ad
Numer częściFP23-STK

6. Tarpofix

#ad

Płaska plandeka 140 x 105 x 7,5 cm, w zestawie linka do plandeki – prawdziwy materiał plandeki PCW – wzmocniona krawędź plandeka samochodowa – trwała plandeka do, Tarpofix® Plandeka na przyczepę

#ad
Tarpofix #ad - 100% odporna na siedzenie i wodę – brzeg plandeki o wysokości 7, 5 cm gwarantuje stabilne osadzenie osłony przyczepy również podczas jazdy i utrzymuje skrzynkę przyczepy całkowicie suchą. 60-dniowy zwrot pieniędzy – aby ułatwić ci podjęcie decyzji o zakupie, składamy Państwu następującą obietnicę: Jeśli nie będziesz zadowolony z plandeki, otrzymasz zwrot pieniędzy do 60 dni! Idealne dopasowanie – pokrowiec pasuje idealnie do starych i nowych przyczep samochodowych NRD, 350, 300, takich jak HP 280, 400 itd.

Materiał premium – wytrzymały materiał plandeki pcw, wyjątkowo wytrzymały ściągacz z gumką o średnicy 8 mm oraz trwałe oczka z niklowanego metalu – również w przypadku akcesoriów plandeki Tarpofix stawia na najwyższą jakość.

Oraz do różnych płaskich przyczep samochodowych o wadze do 500 kg z zewnętrznymi wymiarami skrzyni 140 x 105! Zrównoważone wykonanie – podwójnie marszczony materiał wzdłuż zewnętrznych krawędzi – wszystkie oczka i krawędzie są wzmocnione i zgrzewane w wysokiej temperaturze, aby przeciwdziałać typowemu zużyciu pokrowca ochronnego.
MarkaTarpofix #ad
ProducentTarpofix #ad
Numer częściFP18-STK

7. CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories

#ad

20 okrągłych guzików z nitami – guziki plandeki – idealne do mocowania siatek i plandek

#ad
CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad - Idealnie nadaje się do mocowania na Twojej przyczepie. Wytrzymałość: materiał odporny na promieniowanie UV zapewnia wyjątkowo długą przyczepność.

Zakres dostawy: 20 haczyków do plandek z twardego tworzywa sztucznego i 20 nitów w zestawie. Praktyczny kształt: nie rozrywa się plandeki lub siatki dzięki delikatnemu okrągłemu kształtowi nie będzie już wypadków. Profesjonalna jakość: okrągłe głowice przekonują odpornym na pęknięcia i pęknięcia przemysłowym twardym tworzywem sztucznym. Uniwersalne: haki siatkowe optymalnie nadają się do zabezpieczenia ładunku za pomocą siatek przyczep, haków ekspanderowych lub plandeek z gumowymi linkami.
MarkaCARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad
ProducentCargoVA #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Szerokość3.94
Numer części20-RH-w-R
Model20-RH-w-R
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Dreamprint

#ad

Haczyki do linek 2-dołkowe ocynkowane 20 szt.

#ad
Dreamprint #ad - Wysoka jakość – nasze haki napinające są wykonane z ocynkowanej stali i zapewniają niezawodne i trwałe rozwiązanie do mocowania lin napinających. Bezpieczne mocowanie i łatwy montaż są gwarantowane! wszechstronne możliwości zastosowania – idealne na wycieczki kempingowe, imprezy w ogrodzie lub inne aktywności na świeżym powietrzu, imprezy na świeżym powietrzu, w przypadku których wymagane jest niezawodne napięcie!.

Zakres dostawy – 20 x hak napinający 2-otworowy stal ocynkowana | długość: 65 mm | szerokość: 20 mm | rozstaw otworów: 45 mm! Odporne na rdzę – dzięki ocynkowanej powierzchni haki napinające firmy Dreamprint są doskonale chronione przed korozją i zachowują swoją wysoką funkcjonalność również w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Atwe zastosowanie – dzięki dwóm otworom haki napinające można bez problemu przymocować do plandek, pawilonów lub innych ciasno naciągniętych materiałów.
MarkaDreamprint #ad
ProducentDreamprint #ad
Waga1.79
Numer części121298
Model121298

9. CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories

#ad

CargoVA® siatka na przyczepę o drobnych oczkach 2,5 x 3,5 m – czarna siatka maskująca o drobnych oczkach z gumową linką – do optymalnego zabezpieczenia ładunku

#ad
CARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad - Odporna na promieniowanie uv: odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV siatka na przyczepę o drobnych oczkach idealnie nadaje się do użytku przez cały rok. Właściwy rozmiar: siatka na przyczepę ma wymiary 2, 5 x 3, 5 m, dzięki czemu nadaje się przede wszystkim do przyczep o wadze do 3000 kg.

Jakość: stawiamy na najlepszą możliwą jakość podczas zabezpieczania ładunku, dlatego stosujemy siatkę transportową o gramaturze 180 g/m² w przeciwieństwie do innych osób, które najlepiej wykorzystują 160 g/m². Drobne oczka: tutaj nawet najmniejszy liść nie przelatuje już przez siatkę przyczepy. Waga całkowita:. Wszystko pozostaje dobrze schowane na zawieszce. Gumowy ściągacz: oczywiście w siatkę zabezpieczającą przyczepę wszyto gumowy ściągacz o średnicy 7 mm, dzięki czemu siatka zabezpieczająca może być zawsze optymalnie zamocowana.
MarkaCARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad
ProducentCARGO VA Intelligent Vehicle Accessories #ad
Wysokość1.18
Długość137.8
Waga5.75
Szerokość98.43
Numer częściNet-F-2,5x3,5
ModelNet-F-2,5x3,5
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. twipp

#ad

Idealne do siatki przyczepy, plandek, ściany załadunkowej, haki do mocowania siatki, Zestaw 20 haczyków do plandek z trzema otworami, zabezpieczania ładunku, haki napinające, oczka 50 x 40 mm

#ad
twipp #ad - 40 mm, trzy otwory, głębokość ok. 6, każdy o średnicy 5 mm w rdzeniu, 50 mm, 0 mm. 50, szerokość ok. Zabezpieczenie ładunku jako siatka na przyczepę, przyczep, siatka zabezpieczająca do samochodów osobowych, łodzi, przyczep.

2, pogłębienie ma średnicę 7 mm na górnej krawędzi 7 mm, grubość noska haczyka – Ø ok. Zestaw 20 haczyków do plandek z trzema otworami z żeliwa, ocynkowane ogniowo – stabilne i wytrzymałe. Trzyotworowe haczyki do plandeki można przymocować do ściany pokładowej nitów lub śrub. Wysokość: ok. Zastosowanie w łodziach, przyczepach samochodowych, przyczepach lub powierzchniach ładunkowych.
Markatwipp #ad
ProducentTwipp #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga1.74
Szerokość1.57