Top 8 Seramis Dünger – Nawozy uniwersalne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Seramis

#ad

Seramis Witalny pokarm dla roślin zielonych i palm, 500 ml – nawóz do roślin dla optymalnego wzrostu, płynny nawóz z praktycznym dozownikiem

#ad
Seramis #ad - Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin. Nawóz można stosować przy każdym lub drugim procesie podlewania.

Zakres dostawy i wskazówka – seramis vital food dla roślin zielonych i palm w butelce o pojemności 500 ml z dozownikiem. Dodatkowy plus azotu w nawozie NPK zapewnia mocny i zdrowy wzrost. Optymalne właściwości – płynny nawóz do roślin zielonych do regularnego, delikatnego nawożenia dostarcza roślinie wszystkich ważnych elementów głównych i śladowych.

Atwe nawożenie – dla uzyskania optymalnych rezultatów dodać 5 ml płynnego nawozu do roślin pokojowych i palm w 1 l wody. Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – nawóz do palm przekonuje zrównoważoną formułą składników odżywczych. Płynny nawóz do kwiatów z mikrosubstancją odżywczą ma niską zawartość chlorku. Nr art. 730413.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość8.23
Długość2.48
Waga1.1
Szerokość2.48
Numer części4008429046810
Model730413

2. Seramis

#ad

Nawóz płynny z praktycznym dozowaniem, 500 ml – nawóz do kwiatów dla optymalnego wzrostu roślin, Seramis Witalny pokarm dla roślin kwitnących, 6,3 x 6,3 x 20,9 cm

#ad
Seramis #ad - Optymalne właściwości – nawóz do regularnego, delikatnego nawożenia nawadniającego dostarcza roślinie istotne i cenne pierwiastki główne i śladowe. Dodatkowy plus fosforanu w nawozie roślinnym zapewnia wspaniałe, długotrwałe kwitnienie.

Płynny nawóz do kwiatów z mikrosubstancją odżywczą ma niską zawartość chlorku. Zakres dostawy i wskazówki – seramis vitalpokarm dla roślin kwitnących w butelce o pojemności 500 ml z dozownikiem. Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin.

Płynny nawóz może być stosowany przy każdym lub drugim podlewaniu. Atwe nawożenie – dla uzyskania optymalnych rezultatów dodać 5 ml nawozu do roślin kwitnących w 1 l wody. Nr art. 730406. Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – płynny nawóz NPK do kwiatów zawiera kluczowe substancje mineralne.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość8.23
Długość2.48
Waga1.1
Szerokość2.48
Numer części4008429046728
Model4008429046728

3. Seramis

#ad

200 ml – nawóz do roślin dla optymalnego wzrostu, Seramis Witalny pokarm dla kaktusów i sukulentów, płynny nawóz z praktycznym dozownikiem

#ad
Seramis #ad - Nawóz npk z mikrosubstancjami odżywczymi ma niską zawartość chlorku. Zakres dostawy i wskazówka – seramis vital food dla kaktusów i sukulentów w butelce o pojemności 200 ml z dozownikiem. Nr art.

731779. Płynny nawóz można stosować od marca do października przy każdym drugim podlewaniu. Optymalne właściwości – nawóz do kaktusów i sukulentów wspomaga zdrowy wzrost roślin oraz wspaniałe kwitnienie dzięki bogatej formule składników odżywczych. Atwe nawożenie – dla uzyskania optymalnych rezultatów dodać 5 ml płynnego nawozu do 1 l wody. Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin.

Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – nawóz do sukulentów i kaktusów dostarcza roślinie wszystkich ważnych głównych i śladowych składników odżywczych, dzięki formule składników odżywczych o zredukowanej zawartości azotu i fosforu.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość6.93
Długość1.77
Waga0.47
Szerokość1.77
Numer części731779
Model731779

4. Seramis

#ad

Seramis płynny Vital pożywienia dla orchidei 1 X 200 ML

#ad
Seramis #ad - Formuła zrównoważone składników odżywczych. Delikatne nawadniania nawożenie. Nadaje się do wszystkich typów skóry. Proste, czyste i dokładne dozowanie. Do wykonania formuła substancji odżywczych jest wyjątkowo dobrze dostosowane do potrzeb storczyków i dostarcza podstawowe substancje odżywcze i cenne elementy dystansowe. Wspomaga pflanzeneigenen rozkwitowi sił i gwarantuje optymalne warunki do obrony przed oraz możliwości, długotrwałej kwiatu blaskiem. Ze wszystkimi życia głównej oraz ślad składników odżywczych.
MarkaSeramis #ad
ProducentSeramis #ad
Wysokość6.93
Długość1.77
Waga0.44
Szerokość1.77
Numer części4008429043192
Model4008429043192

5. Seramis

#ad

30 ml – nawóz do roślin do uprawy biologicznej, gotowy do użycia nawóz płynny na 1 miesiąc, Seramis Bio-Vitalkur do roślin i ziół

#ad
Seramis #ad - Optymalne właściwości – bio-nawóz jest w 100% wegański i organiczny. Dzięki temu roślina jest dostarczana w naturalny sposób za pomocą witalnego pożywienia. Nr art. 734985. Specjalne składniki płynnego nawozu naturalnego wzmacniają rośliny pokojowe i zapewniają zdrowy wzrost.

Nawóz do kwiatów do domu i ogrodu nie odbarwia podłoża. Zakres dostawy i wskazówka – seramis bio-vitalkur do roślin i ziół w praktycznej ampułce 30 ml. Gotowy do użycia nawóz ziołowy wystarcza na 1 miesiąc. Seramis oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości rozwiązań pielęgnacyjnych i odżywczych, które są specjalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb różnych kwiatów i roślin.

Idealne zaopatrzenie w składniki odżywcze – płynny nawóz zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze i daje je idealnie dozowane. Atwe nawożenie – końcówkę płynnego nawozu należy przyciąć do ziół i po prostu umieścić w doniczce lub podwyższonej grządce.
MarkaSeramis #ad
ProducentWestland Deutschland GmbH #ad
Wysokość5.16
Długość0.98
Waga0.07
Szerokość1.38
Numer części734985
Model734985

6. Seramis

#ad

6 x 500 ml, Seramis Płynne pożywienie witalne dla roślin zielonych

#ad
Seramis #ad - Dodatek azotu zapewnia silny i zdrowy wzrost. Proste, czyste i dokładne dozowanie. Dzięki delikatnemu nawożeniu nawadniającemu rośliny zielone są zawsze idealnie zaopatrzone w ważne minerały i pierwiastki śladowe. Zrównoważone, delikatne nawożenie.
MarkaSeramis #ad
ProducentMars #ad
Model4008429046810

7. Seramis

#ad

Seramis® Płynna odżywka dla roślin zielonych 500 ml

#ad
Seramis #ad - Dozowanie: w wyniku nacisku na butelki wypełnia się na dozowania komora z vital pożywienia. Wskazówki dotyczące zastosowania: budowa do zastosowania w ogrodzie. 500 ml. Taśma starcza na 1 L Masa lejna ceramiczna wody. Wskazówka: Zalecenie na oficjalnych doradztwo marszu przed. Z przelewem reguluje ilość napełnienia, tak że się dokładnie 5 ML w komorze znajdują.
MarkaSeramis #ad
Numer części950632

8. Seramis

#ad

Seramis Płynna odżywka dla roślin zielonych 8 x 200 ml

#ad
Seramis #ad - Proste, czyste i dokładne dozowanie. Dodatkowy poziom azotu zapewnia mocny i zdrowy wzrost. Zrównoważone, delikatne nawożenie. Dzięki delikatnemu nawożeniu nawadniającemu Twoje rośliny zielone są zawsze idealnie zaopatrzone w niezbędne składniki mineralne i mikroelementy.
MarkaSeramis #ad
ProducentMars #ad
Model4008429081507