Top 10 Xfactor Das Unfassbare – Beczki na deszczówkę i beczki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. plasteo

#ad

Beczka z pokrywką, 60 l

#ad
plasteo #ad - Pojemność: 60 litrów, zezwolenie UN: tak,. Otwór do napełniania: 325 mm,. Rednica: 400 mm, wysokość całkowita: 628 mm,. Waga: 2000 g,.
Markaplasteo #ad
Producentplasteo #ad
Wysokość24.61
Długość15.75
Waga6.61
Szerokość15.75
Numer części22095
Model0PeF60NunX

2. YUAKUOD

#ad

Uniwersalna beczka na karmę, na deszcz, z zamknięciem zaciskowym, karma dla zwierząt, Mauser Beczka z szeroką szyjką, nadaje się do kontaktu z żywnością, 60 l, możliwość, na kemping, do wody pitnej

#ad
YUAKUOD #ad - Do domu, osadzenia wapiennego, na budowę. Sworzeń wentylacyjny do wyrównania ciśnienia przed napełnieniem należy usunąć ją. Szczelne zamknięcie za pomocą standardowej pokrywy z pianki gumowej i zewnętrznego zamknięcia dźwigniowego.

Wszechstronne zastosowanie: jako zbiornik na deszczówkę. Bardzo wytrzymały i trwały korpus dopuszczenie ONZ. Nadaje się do piasku, garażu, poddasza, substancji stałych, hali magazynowej, soli. Pojemnik do przechowywania z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością HDPE. Boczne uchwyty zatrzaskowe z ogranicznikiem przenoszenia 50°. W celu przezimowania należy opróżnić pojemnik. Rozmiar: pojemność 60 litrów. Waga: 3 kg pojemność przelewowa: 63 litry, wysokość 63 cm / średnica 40 cm / otwór do napełniania 32, 5 cm.

Idealne do przechowywania chemikaliów, ogrodu, spiżarni zapasowej, piwnicy, płynów i żywności. Do żywności oraz karmy dla zwierząt. Odporność na mróz: odporna na warunki atmosferyczne i mróz. Materiał: korpus beczki hdpe - pokrywka pe - uszczelka z pianki PU - ocynkowany pierścień zaciskowy z zamknięciem dźwigniowym + zawleczka zabezpieczająca.
MarkaYUAKUOD #ad
Waga6.61
Numer części1
ModelKJWR194

3. plasteo

#ad

Plasteo® Zestaw: 2 x 60 litrów beczka w pokrywie beczka z szeroką szyjką z zamknięciem zaciskowym | pojemnik na pokarm | uniwersalna beczka | Beczka kempingowa Beczka transportowa beczka na deszczówkę | Możliwość układania w stos | znak jakości IKG | niebieska

#ad
plasteo #ad - Szczelne zamknięcie dzięki standardowej pokrywie z pianki gumowej i zewnętrznemu zamknięciu dźwigniowym. Do domu, strychu, komory spiżarniczej, piwnicy, magazynu, na budowie. Rozmiar: pojemność: 60 litrów | wysokość 63 cm / średnica 40 cm / otwór do napełniania 32, 5 cm / waga 3 kg.

Bardzo wytrzymały i trwały korpus dopuszczenie ONZ. Idealnie nadaje się do przechowywania środków chemicznych, płynów i karmy dla zwierząt. Beczka z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością przez Amazon: B087BXPT3Y. Beczka magazynowa z tworzywa sztucznego HDPE znak jakości IKG RAL – sprawdzona wysoka jakość, wykracza poza minimalne wymagania.

W przypadku zimowania pojemnik należy opróżnić. Wszechstronne zastosowanie: jako zbiornik na deszczówkę. Nadaje się do piasku, osadów wapiennych, ogrodu, garażu, substancji stałych, posypywania i soli. Odporna na mróz: odporna na warunki atmosferyczne i mróz. Do karmy dla zwierząt.
Markaplasteo #ad
ProducentWilai GmbH #ad
Wysokość24.61
Długość15.75
Szerokość15.75
Numer części22095 x 2

4. Mauser

#ad

Do magazynu, kolor niebieski, karmę dla zwierząt, na kemping, 2 sztuki: beczka z szeroką szyjką 60 l, na deszcz, uniwersalna beczka na karmę, można układać w stos, z zamknięciem zaciskowym, w 100% nadaje się do kontaktu z żywnością

#ad
Mauser #ad - Zakres dostawy: 2 x beczka na pokrywkę 60 litrów firmy mauser | rozmiar: po 60 l pojemności. Szczelne zamknięcie dzięki standardowej pokrywie z pianki gumowej i zewnętrznemu zamknięciu dźwigniowym. Do domu, garażu, trzpień wentylacyjny do wyrównania ciśnienia przed napełnieniem należy usunąć.

Bardzo wytrzymały i trwały korpus dopuszczenie ONZ. Boczne uchwyty zatrzaskowe z ogranicznikiem 50°. W przypadku zimowania pojemnik należy opróżnić. Waga: 3 kg | pojemność przelewu: 63 l | wysokość 63 cm | Średnica 40 cm | Otwór do napełniania 32, 5 cm. Odporna na mróz: odporna na warunki atmosferyczne i mróz. Beczka magazynowa z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością HDPE. Do żywności oraz karmy dla zwierząt.

Idealnie nadaje się do przechowywania środków chemicznych, ogrodu, na budowę. Do piasku, komory spiżarniczej, soli do rozsypywania i soli, strychu, piwnicy, substancji stałych, osadu kamienia, magazynu, płynów i żywności. Materiał: korpus beczki hdpe – pokrywka pe – uszczelka z pianki PU – ocynkowany pierścień zaciskowy z zewnętrznym zamknięciem dźwigni + zawleczka zabezpieczająca. Wszechstronne zastosowanie: jako zbiornik na deszczówkę.
MarkaMauser #ad
ProducentMauser #ad
Wysokość16.93
Długość15.75
Waga13.23
Szerokość15.75
Numer częściAMOVO

5. TÄSLER - Industrieverpackungen

#ad

PE pierścień zaciskowy beczka pokrywki 120 litrów z certyfikatem UN-X/S/... dopuszczenie towarów niebezpiecznych

#ad
TÄSLER - Industrieverpackungen #ad - Wymiary zewnętrzne u góry: ø 395 mm +/-5 mm – wymiary zewnętrzne pośrodku: ø 492 mm +/-5 mm – wymiary zewnętrzne wysokość: 800 mm +/-5 mm.

Materiał uszczelki: piankowa uszczelka pokrywy PU – Materiał pierścienia mocującego: blacha stalowa ocynkowana. Materiał korpusu beczki: hm-hdpe o wysokiej gęstości - Materiał pokrywy: polietylen niskociśnieniowy. Beczka nadaje się również do żywności i płynnych materiałów, ale nie posiada dopuszczenia do użytku. Z dopuszczeniem un-x/s do towarów niebezpiecznych S = materiały stałe i pastowate. Täslers text: pe pierścień zaciskowy beczka pokrywki 120 l.
MarkaTÄSLER - Industrieverpackungen #ad
Waga14.99

6. Unbekannt

#ad

PE pierścień mocujący beczka pokrywki 150 litrów z dopuszczeniem towarów niebezpiecznych UN-X/S

#ad
Unbekannt #ad - Z dopuszczeniem towarów niebezpiecznych UN-X/S. Materiał: korpus beczki hdpe – pokrywa pe – uszczelka z pianki PU – pierścień napinający ocynkowana blacha stalowa. Wymiary beczki: ø środek 50 cm - Ø u góry 39, 5 cm - wysokość 96, 5 cm. Beczka w komplecie z pierścieniem zaciskowym – pokrywa i spienioną uszczelką z poliuretanu PU. Pe pierścień mocujący beczka pokrywki 150 l.
MarkaUnbekannt #ad
ProducentKS24 #ad
Waga27.56
Numer częściPeF150NunX

7. KS24

#ad

PE pierścień mocujący beczka pokrywki 120 litrów z dopuszczeniem towarów niebezpiecznych UN-X/S

#ad
KS24 #ad - Rodka ok. Idealne do przechowywania chemikaliów, ciał stałych, piwnicy, osadzania wapna, garażu, komory magazynowej, magazynu, poddasza, płynów i żywności. Materiał: korpus beczki hdpe – pokrywa pe – uszczelka z pianki PU – pierścień napinający ocynkowana blacha stalowa.

Rozmiar: pojemność 120 l. Odporna na mróz: odporna na warunki atmosferyczne i mróz. Nadaje się do piasku, ogrodu, soli do posypywania i soli. Bardzo wytrzymały i trwały korpus beczki dopuszczenie ONZ. Wszechstronne zastosowanie: jako zbiornik na deszczówkę.

Do domu, budowy. Beczka z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością HDPE. Szczelne zamknięcie dzięki standardowej pokrywie z gumy piankowej i zewnętrznym zamknięciem dźwigniowym. 40 cm – wysokość ok. Do żywności oraz karmy dla zwierząt. 80 cm. W przypadku zimowania pojemnik należy opróżnić. 50 cm – Ø u góry ok.
MarkaKS24 #ad
ProducentKS24 #ad
Wysokość31.5
Długość19.69
Waga14.77
Szerokość19.69
Numer częściPeF120NunX

8. plasteo

#ad

Plasteo® Beczka w pokrywie 30 litrów z zamknięciem zaciskowym | nadaje się do kontaktu z żywnością | hermetyczne zamknięcie | możliwość układania w stos i dostosowana do palet | stabilne uchwyty |

#ad
plasteo #ad - Długość: 35 cm, szerokość: 30 cm, wysokość z pokrywką: 46 cm. Wszechstronna pokrywa beczki: 30-litrowa beczka, idealna do przechowywania i transportu żywności, płynów i innych materiałów. Wyprodukowano z wysokiej jakości polietylenu HDPE przeznaczonego do kontaktu z żywnością dla długiej trwałości.

Możliwość układania w stos i nadaje się do stosowania na paletach: beczka jest odpowiednia do stosowania w magazynach i transporcie. Zatwierdzenie towarów niebezpiecznych i wytrzymała konstrukcja: ta beczka posiada dopuszczenie do obrotu towarów niebezpiecznych i jest wykonana w najlepszej jakości przemysłowej. Całkowicie zdejmowana pokrywa i szczelne zamknięcie: pokrywa jest wyposażona w uszczelkę z gumy piankowej i można ją całkowicie zdjąć.

Ze spłaszczonymi bokami, ogrodu, idealnie nadaje się do domu, bocznymi zagłębieniami i wytrzymałą konstrukcją, warsztatu i hobby. Ocynkowany pierścień zaciskowy z zewnętrznym zamknięciem dźwigniowym zapewnia absolutnie szczelne zamknięcie. Wyprodukowano w niemczech: ta wszechstronna beczka z pokrywką została wyprodukowana w Niemczech i gwarantuje najlepszą jakość i trwałość. Idealnie nadaje się do różnych zastosowań w domu, ogrodzie i obszarach komercyjnych.
Markaplasteo #ad
Producentwilai GmbH #ad
Wysokość18.15
Długość11.81
Waga3.97
Szerokość13.78
Numer części22094
Model22094

9. Amur

#ad

Beczka na deszczówkę o wyczuwalnej strukturze drewna, bardzo ładne drewniane wzornictwo, z rysunkiem słojów jak drewniana beczka, Beczka na deszczówkę dębowa 450 litrów, trwale szczelna i nietłukąca!

#ad
Amur #ad - Każda z czterech beczek na deszczówkę wraz z dopasowaną, przylegającą pokrywą z zamknięciem bagnetowym zabezpieczającym przed dziećmi! Może być używany nie tylko jako zbiornik na wodę deszczową, ale także jako lada, pudełko do przechowywania przyborów ogrodowych lub zabawek, jako meble ogrodowe lub efektowna dekoracja do domu i ogrodu – zestaw zbiorników ogrodowych o różnorodnych możliwościach zastosowania!.

Upewnij się, że zostanie ona przesłana. WaŻne: do wysyłki beczek na deszczówkę potrzebujemy numeru telefonu lepszy telefon komórkowy. Zbiornik na deszczówkę jest wykonany z materiału odpornego na mróz w procesie niskiego napięcia. Po opróżnieniu nasze zbiorniki na deszczówkę są odporne na mróz do -20°C. Dlatego jest ona znacznie bardziej odporna na pękanie i trwalsza niż te, które są produkowane metodą formowania wtryskowego.

Koszty wysyłki obowiązują tylko na terenie Niemiec nie na wyspy. W przypadku zagrożenia mrozem należy opróżnić zbiorniki na deszczówkę. Piękna, stylowa, łudząco prawdziwej strukturze drewna – wykonana z wysokiej jakości, odpornego na mróz i warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego pE – dzięki czemu jest trwale szczelna, rustykalna beczka dębowa / beczka na wino o wyczuwalnej, trwała i gwarantuje brak rozprysków. W takim razie będą one służyć przez całe życie.
MarkaAmur #ad
ProducentAmur #ad
Wysokość38.58
Długość26.77
Szerokość26.77
Numer części7-RT04107V

10. Amur

#ad

AMUR Beczka na deszczówkę dębowa 120 litrów wraz z pojemnikiem na deszczówkę beczka na deszczówkę beczka na deszczówkę – odporna na mróz beczka ogrodowa na deszczówkę i wiele więcej, o wyglądzie

#ad
Amur #ad - Beczka na deszczówkę dębowa 120 litrów dostępna w innych rozmiarach: 50 litrów B00K3MGA9A, 240 litrów B00K4D8I1G i 450 litrów B003ELUHQ4. Wyprodukowano z wysokiej jakości PE w procesie rotacyjnym, w jednym kawałku bez spoin, trwale elastyczny, odporny na pęknięcia i uderzenia.

Piękna, ale także jako lada, pudełko do przechowywania, stylowa, rustykalna dębowa beczka / beczka na wino z wyczuwalną, łudząco prawdziwą strukturą drewna. W zestawie filtr przeciwdeszczowy T33 do automatycznego napełniania i pokrywa z zamknięciem bagnetowym zabezpieczającym przed dziećmi. Drewniany design, ale trwale szczelny i gwarantuje brak odprysków – stabilny, odporny na mróz i warunki atmosferyczne i nie wymaga konserwacji. Może być używany nie tylko jako zbiornik na wodę deszczową, pojemnik ogrodowy o różnorodnych możliwościach zastosowania.
MarkaAmur #ad
Producentoeko-shopping.de #ad
Wysokość47.24
Długość25.59
Waga19.84
Szerokość25.59
Numer części7-RT08101