Top 10 Pak Choi Samen – Sadzonki i nasiona warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Samenliebe

#ad

Duża sałata zimowa, Samenliebe BIO Asia nasiona sałaty Red Giant, gorczyca z ostrymi liśćmi gorczycy, zielona, na zewnątrz, 1,1 g, bio, na balkon, czerwona, odporne na nasiona nasion do szklarni

#ad
Samenliebe #ad - Torebka z nasionami z nasionami sałaty – łac. Nasze wyjątkowe torebki na nasiona są bardzo trwałymi produktami i doskonale nadają się jako prezent ogrodowy dla wszystkich amatorów ogrodników.

Szczególne cechy odmiany: jednoroczne, jadalne, mrozoodporne, balkonowe/doniczkowe. Dzięki temu świadomie zapewniamy różnorodność nasion dla następnego pokolenia. Nazwa: brassica juncea – i wystarcza na ok. Bio nasiona sałaty o nazwie odmiany - Red Giant - to popularny rodzaj warzyw do grządki warzywnej lub ogrodu warzywnego. Samenliebe kładzie szczególny nacisk na zachowanie historycznych odmian. 660 roślin do wysiewu w szklarni, podwyższonej grządce lub doniczce.
MarkaSamenliebe #ad
ProducentSamenliebe #ad
Numer części4260641532001

2. OwnGrown

#ad

Nasiona czerwonej kapusty, nasiona porów – nasiona OwnGrown, nasiona brukselki, Zestaw nasion zimowych warzyw: 8 rodzajów nasion do uprawy warzyw zimowych – nasiona porów, nasiona korzenia szpinaku

#ad
OwnGrown #ad - Więcej nasion roślin w own grown: nasiona cukinii, papryka, czosnek niedźwiedzia, nasiona dyni, tabletki kokosowe, nasiona ogórków, nasiona arbuza, rzodkiewki, stare odmiany, ekologiczne kiełki itp!. Wieże warzywa zimowe z ogrodu: 8 rodzajów odpornych na nasiona do uprawy pysznych warzyw w podwyższonej grządce, w ogrodzie lub szklarni.

Zbiór w zależności od odmiany od września do lutego. Idealny do potraw jednogarnkowych, warzyw piekarniczych i wielu innych. Różnorodne mieszanki: chrupiące warzywa korzenne i nasiona rzodkiewki – rzodkiewka zimowa, korzeń korzeniowy, pietruszka korzeniowa. Zielone – pory por, rzeżucha zimowa i szpinak. Szczegółowa instrukcja wysiewu w zestawie nasion warzyw.

Idealnie nadaje się również jako prezent do ogrodu dla miłośników ogrodnictwa! Dobrze przechowywany i wydajny: nasz wyselekcjonowany zestaw ogrodowy składa się z dobrze nadających się do przechowywania i wyjątkowo wydajnych, zup, wszechstronnych roślin warzywnych. Wskazówki dotyczące pielęgnacji, zbiorów oraz inspiracji do przygotowania każdej rośliny. Nasiona kapusty – brukselka, kapusta czerwona.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad
Wysokość0.79
Długość5.51
Szerokość3.15

3. Samenliebe

#ad

Czerwona, odporne na nasiona nasion do szklarni, Samenliebe BIO Asia nasiona sałaty, na zewnątrz, średnio ostra musztarda w kolorze musztardowym, na balkon,, sałata zimowa, 0,9 g, Moutarde rouge metis

#ad
Samenliebe #ad - Nasze wyjątkowe torebki na nasiona są bardzo trwałymi produktami i doskonale nadają się jako prezent ogrodowy dla wszystkich amatorów ogrodników.

Dzięki temu świadomie zapewniamy różnorodność nasion dla następnego pokolenia. 690 roślin do wysiewu w szklarni, podwyższonej grządce lub doniczce. Szczególne cechy odmiany: jednoroczne, jadalne, mrozoodporne, balkonowe/doniczkowe. Bio nasiona sałaty o nazwie odmiany – Moutarde rouge metis – to popularny rodzaj warzyw do grządki warzywnej lub ogrodu warzywnego. Torebka z nasionami z nasionami sałaty - nazwa: brassica rapa var. Samenliebe kładzie szczególny nacisk na zachowanie historycznych odmian. Japonica – wystarcza na ok.
MarkaSamenliebe #ad
ProducentSamenliebe #ad
Numer części4260641531806

4. valeaf

#ad

Zestaw 14 nasion roślin, Bio zestaw nasion warzyw – 14 rodzajów nasion warzyw z uprawy ekologicznej, zestaw do kuchni, odporne na nasiona warzyw, na balkon i do ogrodu

#ad
valeaf #ad - Dziecinnie łatwa uprawa zestawu nasion warzyw – dzięki instrukcji, prezentacji i wskazówkom dotyczącym użytkowania każdego rodzaju. W zestawie kalendarz wysiewu + przegląd najbardziej odpowiednich sąsiadów roślin w grządce warzywnej! Zestaw do uprawy nasion na balkon i do ogrodu – uprawa warzyw w ogrodzie, w donicach, na balkonie, na tarasie i podwyższonej grządce.

14 pysznych warzyw – różnorodność warzyw do domu. 14 rodzajów nasion warzyw, ekologiczne, hermetyczne i bezpiecznie zapakowane w worki chroniące przed zarazkami! Certyfikowany materiał siewny organiczny – nasze odporne na nasiona roślin ekologicznych mają wyłącznie bio-jakość.

Bez techniki genetycznej, kolorowej boćwiny, pełen smaku! wysokiej jakości wybór – starannie wyselekcjonowana i dopasowana mieszanka w zestawie do uprawy warzyw z tradycyjnych i niezwykłych odmian: ogórka, mini Pak Choi, pomidora, rzeżucha, buraki, marchewki, cukinia, rzodkiewki, edamame, sałata z zbierania, brokuły, fasola krzewowa i kalarepa.
Markavaleaf #ad
Producentvaleaf #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Szerokość6.69
ModelVA-023

5. Magic Garden Seeds

#ad

Zestaw upominkowy z nasionami z 3 specjalnymi rodzajami warzyw, Magic Garden Seeds Stare historyczne warzywa organiczne

#ad
Magic Garden Seeds #ad - W zależności od gatunku rośliny nasiona są trwałe od jednego do wielu lat. Trwałość data na torebce z nasionami to data napełnienia, a nie data przydatności do spożycia. O nas magic garden seeds oferuje nasiona roślin niezbyt codziennych – zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych – wyjątkowo wydajnych lub po prostu pięknych, sprawdzonych lub prawie zapomnianych.

Nasiona ten zestaw nasion zawiera 3 znane stare warzywa w jakości ekologicznej: żółty chard "Selection Sunset", toskańską kapustę palmową "Cavolo Nero" i pomidory mięsne "Czarny Krym". Zalecamy wysiew zawartych w nim odmian w ciągu jednego roku.

Porcja nasion odpowiednia do codziennego użytku. Wsparcie: dołączona instrukcja wysiewu, uprawy i pielęgnacji firmy Magic Garden Seeds opisuje szczegółowo, jak stworzyć najlepsze warunki do kiełkowania nasion i dalszego wzrostu roślin w języku niemieckim i angielskim. Odmiany odporne na nasiona, wysoka zdolność kiełkowania nie nasion hybrydowych, po jednej torebce z nasionami na odmianę.
MarkaMagic Garden Seeds #ad
ProducentMagic Garden Seeds #ad
Wysokość0.98
Długość7.2
Szerokość5.63
Numer częściA-ST00062

6. valeaf

#ad

Zestaw nasion sałaty organicznej – 14 rodzajów nasion sałaty z upraw ekologicznych I odporne na nasiona sałaty I zestaw do sałatek ekologicznych na balkon, do ogrodu i podwyższonej grządki I 14 nasion

#ad
valeaf #ad - 14 nasion warzyw ekologicznych hermetycznie i bezpiecznie zapakowanych w worki chroniące przed zarazkami! Certyfikowane nasiona organiczne – nasze odporne na nasiona roślin ekologicznych mają wyłącznie bio-jakość.

! Bez techniki genetycznej, pełen smaku. Wraz z kalendarzem wysiewów! zestaw do uprawy nasion na balkon i do ogrodu – uprawa warzyw w ogrodzie, na balkonie, donicy, tarasie, podwyższonej grządce, a nawet na parapecie!. Nasiona sałaty bio z rzadkimi, starymi odmianami nasion. Dziecinnie łatwa uprawa zestawu nasion ogrodowych – dzięki dołączonej szczegółowej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim z prezentacją każdego rodzaju mieszanki sałatek.

Twoja mieszanka nasion sałaty – starannie wyselekcjonowana mieszanka nasion sałaty organicznej w mieszance nasion sałaty – w zestawie nasiona sałaty zbiorczej, nasiona sałaty, sałata lodowa, sałata z liści wielu liści, sałata azjatycka, nasiona sałaty pak choi, sałata z nasion i wiele innych.14 pysznych odmian sałatek – twoja sałatka do domu.
Markavaleaf #ad
Producentvaleaf #ad
Wysokość0.79
Długość5.51
Szerokość4.72

7. OwnGrown

#ad

Stare odmiany: 8 odmian starych warzyw w zestawie do ogrodu i na balkon – nasiona karczochów, szparagi – nasiona starych odmian, Nasiona warzyw, nasiona kapusty palmowej, pasternak, buraki buraczane

#ad
OwnGrown #ad - Instrukcja wysiewu na każdym opakowaniu nasion. Pyszne nasiona warzyw rzadkie i historyczne. Idealnie nadaje się jako prezent dla miłośników ogrodnictwa! Piękny zestaw nasion roślin: idealny do praktycznego przechowywania lub jako zrównoważony prezent do ogrodu! Starannie dobrane pudełko na nasiona.

8 pysznych odmian: kapusta palmowa nero di toskania, zielone szparagi Mary Washington, karczoch, półdługi pasternak, szpinak truskawkowy, biała kapusta zioło filder, buraki czerwone w paski Tonda di Chioggia, okra. Uwielbiamy nasiona roślin i mamy duży wybór w own grown: kalendarz adwentowy z nasionami ekologicznymi, nasiona pomidorów, nasiona szpinaku, nasiona kwiatów, stare odmiany, nasiona pomidorów, akcesoria ogrodowe, zioła i wiele innych.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji, zbiorów oraz inspiracji do przygotowania i spożycia. Historyczne odmiany warzyw: 8 starych gatunków nasion warzyw w zestawie prezentowym do własnej uprawy warzyw. Nasze odporne na nasiona nadają się do uprawy w podwyższonej grządce, szklarni, na balkonie lub w ogrodzie.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad

8. OwnGrown

#ad

Zimoodporne, Nasiona sałaty: 8 odmian sałaty, nasiona sałaty polnej, zestaw nasion do ogrodu i na balkon – nasiona sałaty, nasiona sałaty endywiowej, cykoria – nasiona, nasiona musztardy, radicchio

#ad
OwnGrown #ad - Chrupiąca sałatka: pudełko na nasiona z 8 rodzajami odpornych na nasiona do uprawy świeżych roślin sałatkowych. 8 pysznych odmian: nasiona sałaty polnej, czerwona sałata, czerwona radicchio, sałata lodowa sałata lodowa, nasiona sałaty, musztarda liściowa Asia Spicy Greens Mix, sałata cykorii nasiona cukru, endywia.

Nasiona warzyw nadają się do uprawy w podwyższonej grządce, szklarni, na balkonie lub w ogrodzie. Wskazówki dotyczące pielęgnacji, zbiorów oraz inspiracji do przygotowania. Uwielbiamy nasiona roślin i mamy duży wybór: kalendarz adwentowy z nasionami ekologicznymi, nasiona pomidorów, nasiona kwiatów, nasiona pomidorów, nasiona szpinaku, akcesoria ogrodowe, stare odmiany, prezent do ogrodu i wiele innych.

Instrukcja wysiewu na każdym opakowaniu nasion. Idealnie nadaje się jako prezent do ogrodu dla miłośników ogrodnictwa! Piękny zestaw nasion roślin: idealny do praktycznego przechowywania lub jako zrównoważony prezent do ogrodu! Starannie dobrane pudełko na nasiona sałaty zimowej i sałaty letniej.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad

9. Loveplants

#ad

Bio nasiona papryki, 10 nasion papryki, certyfikat Demeter i odporne na nasiona | nasiona warzyw firmy Loveplants, wysoka zdolność kiełkowania, do ogrodu, podwyższona, papryka pomidorowa na balkon

#ad
Loveplants #ad - Bardzo dużo nasion i wysoka ilość kiełkowania – każda torebka zawiera około 10 nasion papryki o wskaźniku kiełkowania 91%. Zapewni to bogate zbiory w każdej grządce warzywnej, podwyższonej grządce lub na balkonie. Osobisty dla ciebie – twoje szczęście ogrodowe jest w zasięgu ręki.

Nasza piękna torebka z nasionami to idealny prezent dla miłośników ogrodnictwa lub miła niespodzianka dla przyjaciół i rodziny! Dopasowane do lokalizacji – nasze nasiona papryki pochodzą ze Szwajcarii, gdzie rozwijają się w warunkach klimatycznych podobnych do tych w Niemczech. Odporny na nasiona – nasze nasiona warzyw są odporne na nasiona. Nigdy nie stosuje się sztucznych nawozów i pestycydów. Postępuj zgodnie z naszą instrukcją na każdej torebce z nasionami lub skontaktuj się z nami osobiście za pomocą kodu QR w celu uzyskania spersonalizowanych porad.

Ich owoce wyglądają jak pomidory mięsne, ale smakują zupełnie jak papryka. Certyfikat demetru – pod pieczęcią demeter można dystrybuować wyłącznie nasiona warzyw, które spełniają wszystkie dyrektywy organiczne i Demeter. Oznacza to, że możesz zbierać swoją przejrzałą paprykę pomidorową, wyjąć nasiona i ponownie zasadzić w następnym roku, aby ponownie wyhodować swoją ulubioną odmianę. Stary gatunek warzyw – papryka pomidorowa to stary i rzadki gatunek warzyw w ogrodzie. Dzięki temu są mniej podatne na choroby.
MarkaLoveplants #ad
ProducentLoveplants #ad
Wysokość0.16
Długość4.49
Waga0.01
Szerokość3.23

10. OwnGrown

#ad

Nasiona fasoli – stare nasiona warzyw – nasiona starych odmian – nasiona warzyw OwnGrown, Zestaw nasion fasoli: 6 pysznych odmian fasoli do ogrodu i na balkon – nasiona bobrania, nasiona fasoli

#ad
OwnGrown #ad - Wyhoduj własne ziarna: 6 x wyselekcjonowane, szklarni, wolne od GMO nasiona ziaren w pięknym zestawie prezentowym. Idealnie nadaje się jako prezent dla miłośników ogrodnictwa! Piękny zestaw nasion roślin: idealny do praktycznego przechowywania lub jako zrównoważony prezent do ogrodu! Starannie dobrane pudełko na nasiona.

Uwielbiamy nasiona roślin i mamy duży wybór w own grown: kalendarz adwentowy z nasionami ekologicznymi, akcesoria ogrodowe, stare odmiany, nasiona pomidorów, meksykański mini ogórek, nasiona pomidorów, sałata polna i wiele innych. Nasiona odporne na nasiona nadają się do uprawy w podwyższonej grządce, na balkonie lub w ogrodzie.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji, zbioru i inspiracji do przygotowania i spożycia. 6 pysznych odmian w zestawie: czerwona fasola borlotto lingua di fuoco, zielona fasola królowa Neckar, zielona fasola krzewowa, fasola prętowa niebieska helde, fasola żółta neckargold, fasola francuska niebieska helde, fasola francuska. Pyszne nasiona warzyw rzadkie i historyczne. Instrukcja wysiewu na każdym opakowaniu warzyw.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad