Top 10 Marvel Legends Figur – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Marvel

#ad

Das Ding" Fantastic Four, Figurka Marvel Legends" The Thing

#ad
Marvel #ad - Usa walgreens ekskluzywna figurka Marvel Legends. Cznie z dodatkową głową i pięściami. Z marvel's thing z fantastycznej czwórki.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Numer częścipn000021182
ModelSG_B07DLWK9RV_US

2. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series Gambit, X-Men '97 Marvel Legends figurka akcji 15 cm

#ad
Marvel #ad - Każdy sprzedawany oddzielnie. Inspirowana serią animowaną: ta figurka gambit action jest inspirowana pojawieniem się postaci w serialu animowanym X-Men '97 Marvel Studios. Stworzenie wielu figurek kolekcjonerskich marvel: można zebrać jeszcze inne figurki Marvel Legends, aby stworzyć własny multiverse z figurkami X-Men.

Akcesoria pasujące do charakteru: ta figurka Hasbro Marvel Legends do kolekcjonowania jest dostarczana z 3 akcesoriami, w tym jedną ręką z kartą. Wzornictwo premium i dekoracja: fani i kolekcjonerzy mogą zaprezentować tę figurkę Marvel Premium o wielkości 15 cm z pasującym do serii wzornictwem i dekoracją w swojej własnej kolekcji.

Ruchomy na wystawie: głowa, ramiona i nogi figury są ruchome, aby odtworzyć sceny z najbardziej oczekiwanej serii X-Men '97 Marvel Studios na własnej półce. Idealnie nadaje się jako uzupełnienie każdej kolekcji figurek Marvel Legends Action. W zależności od dostępności.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość11
Długość1.5
Waga0.21
Szerokość8.25
Numer częściF6547
ModelF6547

3. Marvel

#ad

Od 14 lat, Hasbro Marvel Legends Series X-Men Marvel's Mystique figurka akcji, rozmiar 15 cm

#ad
Marvel #ad - Sprzedawane oddzielnie. Wzornictwo inspirowane filmem Marvela: figurka Marvel's Mystique z designem premium, detalami i punktami ruchu do zaprezentowania w kolekcji Marvel.

Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami, np. Inspiruje ją postać z filmów X-Men. Wolverine, profesor X i Magneto. Figurka o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm wielkości figurki Marvel'a Mystique. Punkty ruchu i detale klasy premium: wysokiej jakości figurka Mystique o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9284
ModelE9284

4. Marvel

#ad

Marvel Legends Avengers Endgame Electronic Power Gauntlet replika

#ad
Marvel #ad - Dzięki temu produkt będzie mógł być wyświetlany w appropriately wydajnym spanie. Imagine possessing incredible, reality-altering abilities with the Marvel Legends series electronic Power Gauntlet! Cechy podświetlenia pulsacyjnego: ten elektroniczny przyrząd do herbaty z dużą mocą.

Wietny pomysł na prezent: fantastyczna replika dla siebie lub jako prezent dla fanów Marvel w Twoim życiu! Wymagane 3 x baterie AA, nie wchodzą w zakres dostawy. In this gauntlet, the powers of the Infinity Stones are combined to create a weapon with unfathomable capabilities. Efekty dźwięku: pushing the infinity Stone at the Cener of the Power Gauntlet activates sound effects inspired by the Avengers: Endgame movie.

Kiedy aktywujesz, Power Gauntlet's 6 Infinity Stones pulsate with glowing light. Najbardziej wyraźny tryb wyświetlania: niezwykle starannie wyprofilowane palce mogą być zablokowane w pozycji przytrzymanej w pożądanej pozycji. 6 kamieni infinity zawiera zasilanie do kontroli i kontroluje materiał uniwersalny.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość12.5
Długość8
Waga3.31
Szerokość22
Numer częściE6253
ModelE6253

5. Marvel

#ad

Wzornictwo premium i 8 akcesoriów, Hasbro Marvel Legends seria Deluxe Marvel's War Machine figurka akcji

#ad
Marvel #ad - Inspirowana charakterem komiksów Marvel. Marvela o wielkości 15 cm to twoja figur – fany, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm figurkę War Machine.

Wysokiej jakości figurka war machine z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Marvel univers w rozmiarze 15 cm – można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami, np. Dzięki inspirowanemu marvel comics – figurka marvel's War Machine prezentuje się w jakości premium, jest wiernie szczegółowo i posiada punkty ruchu, aby zaprezentować ją w kolekcji Marvel. Captain america, Black Widow i Iron Man sprzedawany oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość2.52
Waga0.62
Szerokość8.5
Numer częściE9301
ModelE9301

6. Marvel

#ad

Marvel's Nimrod i Fantomex, 15 akcesoriów dostępne wyłącznie w Amazon, Psylocke, Hasbro Marvel Legends Series X-Men 15 cm duże figurki akcji

#ad
Marvel #ad - Są inspirowane postaciami z komiksów Marvel. Wzornictwo inspirowane marvel comic – figurki psylocke, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchu, marvel's Nimrod i Fantomex prezentują się w jakości premium, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel.

Punkty ruchu i detale premium – wysokiej jakości figurki psylocke, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm z serii Legends posiadają kilka punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm – można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, Marvel's Rogue, inspirowane komiksami i filmami, Pyro, np. Dzieci od 4 lat. Wolverine, Storm i Thunderbird. 15 cm wielkości psylocke, marvel's nimrod i fantomex figury kolekcjonerskie – fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Psylock, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10
Długość2.99
Waga1.92
Szerokość15.98
Numer częściE9298
ModelE9298

7. AVENGERS

#ad

Avengers F0324 AVN Legends MSE 3

#ad
AVENGERS #ad - 15 cm duża figurka kolekcjonerska scarlet witch: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Scarlet Witch o wielkości 15 cm. U. S. Jest inspirowana postacią Avengers z Marvel Entertainment.

Wzornictwo inspirowane rozrywką marvelową: figurka Scarlet Witch prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby pokazać ją w kolekcji Marvel. B. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać inne figurki z serii marvel legends, Vision, zimowy żołnierz, np. Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Scarlet Witch o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Agent, inspirowane komiksami i filmami, Baron Zemo, Loki i Kapitan Ameryka.
MarkaAVENGERS #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga0.29
Szerokość5.98
Numer częściF0324
ModelF0324

8. Marvel

#ad

Od 4 lat, Hasbro Marvel X-Men Series 15 cm figurki Marvel's Hawkeye i Marvel's Logan Action

#ad
Marvel #ad - Punkty ruchu i szczegóły: wysokiej jakości figurki Hawkeye i Logan z serii X-Men mają wiele punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

Wzornictwo inspirowane marvelem: figurki hawkeye i logan prezentują się w najwyższej jakości wzornictwie, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchowe, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel. Figurki kolekcjonerskie o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Marvela Hawkeye i Marvela Logan. Deadpool, inspirowane komiksami i filmami, Professor X i Cable. Uniwersalny marvel w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel X-Men, np. Inspirowane są postaciami z filmu Marvela. Dostępne oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość10.98
Waga0.11
Szerokość2.52
Numer częściE9296
ModelE9296

9. Hasbro

#ad

Zabawka superbohatera dla dzieci od 4 lat, Marvel Guardians of The Galaxy Vol. 3 Titan Hero seria Star Lord

#ad
Hasbro #ad - 3 z marvel Studios. Star-lord: peter quill musi zrobić wszystko, aby uratować przyjaciela, którego życie jest w niebezpieczeństwie. Wzornictwo dla rozrywki: ta figurka została stworzona przez Star-Lord z Guardians of the Galaxy Vol.

Każdy sprzedawany oddzielnie. W zależności od dostępności. Na epickie przygody: dzięki 30 cm figurce Star-Lord Action w stylu wszechświata Marvel można odtworzyć ekscytujące kosmiczne przygody i galaktyczne bitwy. Istnieją również inne figurki z serii titan hero: istnieją jeszcze inne figurki i zabawki z serii Titan Hero, które są inspirowane wszechświatem Marvela. Pobierz i graj: 30 cm figurka star lord action jest częścią serii Titan Hero i posiada kilka punktów ruchu, aby wprowadzić ją w pozę dla fantazyjnej zabawy.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość12
Długość2
Waga0.55
Szerokość4
Numer częściF66605X2
ModelF66605X3

10. Marvel

#ad

Marvel Legends Series X-Men 15 cm große Marvel‘s Domino Action-Figur, ab 14 Jahren

#ad
Marvel #ad - Wysokiej jakości figurka x-men domino z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

Inspirowany filmem marvel film design: figurka Marvel's Domino z designem Premium, szczegółami i punktami ruchu do prezentacji w kolekcji Marvel. Zainspirowana jest charakterem filmu. Marvel legends w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki X-Men z serii Hasbro Marvel Legends, w tym kabo, deadpool i chmury. Figurka sammelfigura o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają tę figurkę o wielkości 15 cm. Dodatkowe figurki dostępne oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9286
ModelE9286