Top 10 Magnetische Halterung Auto – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lamicall

#ad

Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 20 x magnes N52 uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, wentylacja, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do

#ad
Lamicall #ad - Wskazówka: uchwyt nie posiada funkcji ładowania. Stabilniejsza struktura i metalowe haczykiuchwyt samochodowy magsafe posiada najnowszą konstrukcję z klipsem na haczyki. Dzięki stabilności trójkąta uchwyt na telefon komórkowy można mocniej przymocować do wentylacji. Nawet w przypadku pełnego hamowania lub jazdy po wyboistych drogach telefon nie wypadnie.

Również uchwyt jest bardzo łatwy w montażu. Iphone 15, Mini itd. Jest to dobre rozwiązanie dla powszechnego problemu złamanych haczyków na rynku. Wskazówka: okrągła wentylacja nie pasuje. Mała i lekka konstrukcja zmniejsza ponadto nacisk na odpowietrzanie i utrudnienie przepływu powietrza. Długość haka od 11 mm do 27 mm. Kompatybilny ze wszystkimi smartfonamiten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do wszystkich smartfonów z funkcją magsafe, takich jak np.

Dzięki silnej sile magnetycznej może stabilnie trzymać do 10 telefonów komórkowych. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję magsafe, 15 pro max, 15/14 Plus, 15 Pro, iPhone 14/13/12 Pro Max /Pro, możesz przymocować metalowy pierścień wchodzi w zakres dostawy. Ponadto uchwyt ma zamknięte pole magnetyczne w kształcie pierścienia, które nie zakłóca sygnału, dzięki czemu można zapewnić płynną nawigację i połączenia telefoniczne, a Ty możesz bezpiecznie jeździć. Lamicall samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, jest bardzo mocny i trwały.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość1.57
Długość5.12
Waga0.24
Szerokość3.35
Numer częściSTCV03-EU-B
ModelSTCV03-B

2. Lamicall

#ad

Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 20 x magnes N52 uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do, wentylacja

#ad
Lamicall #ad - Wskazówka: uchwyt nie posiada funkcji ładowania. Zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego telefonu komórkowego. Również uchwyt jest bardzo łatwy w montażu. Dzięki silnej sile magnetycznej może stabilnie trzymać do 10 telefonów komórkowych. Jedną ręką można łatwo umieścić i zdjąć telefon.

Super magnetyzm 2024 - lamicall do uchwytu samochodowego magsafe ma wbudowane 20 x mocniejsze magnesy n52. Możesz łatwo ustawić ekran pod odpowiednim kątem widzenia i ustawić telefon w poziomie lub pionie. Mała i lekka konstrukcja zmniejsza ponadto nacisk na odpowietrzanie i utrudnienie przepływu powietrza. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję magsafe, iPhone 14/13/12 Pro Max /Pro, 15 Pro, 15/14 Plus, takich jak np. Wskazówka: okrągła wentylacja nie pasuje. Nawet w przypadku pełnego hamowania lub jazdy po wyboistych drogach telefon nie wypadnie.

Mały i cienkiten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy magsafe jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bardzo mocny i trwały. Dlatego ten uchwyt może być używany do wszystkich smartfonów. Obsługa jedną ręką i obrót o 360°ten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy obsługuje obrót o 360° twojego telefonu. Powierzchnia uchwytu jest pokryta warstwą silikonu, która zapobiega ślizganiu się i zadrapaniom telefonu.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Waga0.24
Numer częściLamicall
ModelSTCV03-US-G

3. UGREEN

#ad

Uchwyt magnetyczny, kompatybilny z iPhone 15/14/13/12 Pro Max Mini i wszystkimi smartfonami, obracany o 360°, UGREEN MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy

#ad
UGREEN #ad - Specjalnie kompatybilny z iphone 12/13/14/15: nowy uchwyt samochodowy magsafe firmy ugreen 2023 został zaprojektowany specjalnie dla MagSafe. W porównaniu ze starym klipsem na ogon ten ulepszony haczyk na ogon ma zwiększoną odporność na zarysowania, poślizg i stabilność. Magnetyczny uchwyt samochodowy do smartfona można ustawić jedną ręką pod dowolnym kątem podczas jazdy.

Ponadto pierścień magnetyczny nie wpływa na sygnał telefonu i bezprzewodowe ładowanie. Precyzyjnie zaprojektowany pierścień magnetyczny wewnątrz magnetycznego uchwytu na telefon komórkowy można łatwo i mocno przymocować do iPhone'a 12/13/14/15 Pro/Max/Mini. Kompatybilny ze wszystkimi smartfonami: ten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu jest dostarczany z dwoma magnetycznymi pierścieniami ssącymi w pakiecie, dzięki czemu ten uchwyt jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami bez MagSafe. Obrót o 360 stopni i obsługa jedną ręką: uchwyt na telefon komórkowy z głowicą obrotową o 360 stopni można elastycznie obracać.

Bez ładowarki, nie obsługuje ładowania. Super mocny magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy: ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest wyposażony w 12 powiększonych, które zapewniają, bardzo silnych magnesów, że Twój telefon będzie stabilny nawet na wyboistych drogach. Ponadto zamknięte pole magnetyczne nie wpływa na sygnał telefonu komórkowego i nie wpływa na nawigację podczas jazdy. Wystarczy przykleić metalowy pierścień z tyłu telefonu i już jest gotowy do użycia.
MarkaUGREEN #ad
ProducentUgreen Group Limited #ad
Wysokość2.35
Długość3
Waga0.01
Szerokość2.5
Numer części15846
Model15846

4. Koomus

#ad

Koomus metalowe talerz do smartfona Pro-M magnetyczny uchwyt samochodowy z serii

#ad
Koomus #ad - Pro-m serii uchwyty ścienne są wymagane. Dwa samoprzylepna srebrny płyty metalowe. Attach płyta metalowa smartfon lub na tylniej smartfon na telefon komórkowy.
MarkaKoomus #ad
ProducentKoomus #ad
Wysokość0.02
Długość2.5
Waga0.03
Szerokość1.5
Numer częściPro-M Metal Plates
ModelPro-M Metal Plates

5. YOSH

#ad

Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy, YOSH Mag-Safe samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do iPhone 15/14/13/12 i etui Magsafe, z, obracany o 360° uchwyt na telefon komórkowy do samochodu

#ad
YOSH #ad - Silna przyczepność magnetyczna silne ulepszenie 12 x magnesów pierścieniowych n52, siła przyciągania magnetycznego może osiągnąć siłę 18 N/1, 8 kg/3, przyczepność automatycznego ustawiania 0, 1S, 6 kg, wbudowane magnesy i zwykła podstawka magnetyczna różni się od blachy żelaznej, lepsza ochrona telefonu. Pasuje do wylotu powietrza zaciski wylotu powietrza yosh są smukłe i pasują również do węższych odstępów między łopatkami wentylatora.

Ekskluzywny przenośny i obsługiwany jedną ręką uchwyt yosh przyjmuje delikatną i kompaktową koncepcję, wygodny i łatwy w obsłudze, a kardanik 360 stopni pozwala na ustawienie urządzenia pod żądanym kątem, można łatwo zamocować uchwyt jedną ręką, bez blokowania widoczności, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczną i wygodną jazdą. Ten uchwyt samochodowy nadaje się do większości otworów wentylacyjnych w samochodzie Wskazówka: nie nadaje się do niektórych okrągłych otworów wentylacyjnych z nieregularnymi lamelkami. Innowacyjna konstrukcja z szeroką szyjką zwiększa głębokość mocowania wentylatorów poprzecznych o 100%. Podwójny klips blokujący odpowietrzający podwójny mechanizm blokujący klipsa po lewej i prawej stronie zapewnia silną stabilność, aby chronić otwory wentylacyjne w samochodzie, a klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, a uchwyt nie może spaść podczas jazdy.

Zaprojektowany z myślą o iphone 15/14/13/12 yosh magnetic universal ball stand jest specjalnie do iphone 15 pro max / 14 pro / 14 plus/ 14, iphone 14 pro max / 13 Pro / 13 mini, do iphone 12 Pro Max/ 12 Pro/ 12/12 Mini zaprojektowane, 13 Pro Max / 15 Pro / 15 plus/ 15, kompatybilne również z obudowami Mag-Ssafe z wbudowanymi magnesami są również kompatybilne. Zawartość przesyłki 1 x głowica magnetyczna, 1 x klips wylotu powietrza, 1 x karta instrukcji, 1 x naklejka chroniąca przed kurzem.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Wysokość2.91
Długość2.91
Waga0.2
Szerokość1.57
Numer częściCH132
ModelCH132

6. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe uchwyt samochodowy do wentylacji, obracany o 360° uchwyt samochodowy na telefon iPhone 15/14/13/12 i etui Mag-Safe, magnetyczny uchwyt na telefon, lekka konstrukcja

#ad
YOSH #ad - Lekka nowa konstrukcja - samochodowy uchwyt na telefon yosh ma prostą, która minimalizuje wagę stojaka tylko 35 g, bez blokowania widoczności. Podwójnie blokujące klipsy wentylacyjne lewy i prawy podwójny mechanizm blokujący klipsa zapewnia dużą stabilność, aby chronić otwory wentylacyjne samochodu, klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, a uchwyt nie może spaść podczas jazdy.

Max/ 12 pro/ 12 / 12 mini różni się od zwykłego stojaka magnetycznego i nie wymaga dodatkowej metalowej płytki, iPhone 14 Pro Max / 14 Plus/ 14, aby lepiej chronić Twój telefon. Można je łatwo obsługiwać jedną ręką, wygodnie i łatwo, pustą konstrukcję, zapewniając bezpieczną i wygodną jazdę. Zaprojektowany z myślą o iphone 15/14/13/12 uchwyt samochodowy yosh mag-safe został zaprojektowany specjalnie do iphone 15 pro max / 15 pro / 13 pro / 15 plus/ 15, 13 pro max / 14 pro / 13 mini, iPhone 12 Pro. Najsilniejszy magnes - ulepszony magnes pierścieniowy n55, lepiej chroni telefon, 1 s automatyczne ustawianie siły mocowania, wbudowany magnes z różnymi blaszkami żelaznymi niż zwykłe uchwyty magnetyczne, magnetyczne mocowanie może osiągnąć siłę 20 N/2 kg waga 12 iPhone'ów 14.

Głowica kardanowa 360 stopni umożliwia dowolne przesuwanie urządzenia pod żądanym kątem, zmniejsza obciążenie wylotu powietrza i nie blokuje przepływu powietrza. Wskazówka: nie jest kompatybilny z normalnymi etui na telefony komórkowe. Ten uchwyt samochodowy pasuje do większości wylotów powietrza w samochodzie wskazówki. Nie pasuje do niektórych okrągłych wylotów z nieregularnymi liśćmi i grubszymi liśćmi powyżej 4 mm.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH137
ModelCH137

7. YOSH

#ad

13, do iPhone 15, etui, obracany o 360°, YOSH Mag-Safe uchwyt samochodowy, 12 Pro Max, uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt na telefon komórkowy, wentylacja samochodowa, 14

#ad
YOSH #ad - Głowica kardanowa 360 stopni umożliwia dowolne przesuwanie urządzenia pod żądanym kątem, która minimalizuje wagę stojaka tylko 35 g, zmniejsza obciążenie wylotu powietrza i nie blokuje przepływu powietrza. Pasuje do większości otworów wentylacyjnych Wskazówka: nie pasuje do niektórych okrągłych wylotów z nieregularnymi łopatkami i grubszymi łopatkami powyżej 4 mm.

0, lepiej chroni telefon, wbudowany magnes z różnymi blaszkami żelaznymi niż zwykłe uchwyty magnetyczne, 1 S automatyczne ustawianie siły mocowania, nie wpływa na sygnał telefonu ani na funkcję ładowania bezprzewodowego telefonu. Nadaje się do wszystkich modeli stojak może być używany bezpośrednio na telefonach iphone 15/14/13/12 i etui magsafe. W międzyczasie oferujemy również pierścień magnetyczny do innych modeli, Samsung, Android i innych niż MagSafe, Huawei, w tym iPhone 8-11, proszę zapoznać się z instrukcjami, aby wstawić pierścień magnetyczny. Można je łatwo obsługiwać jedną ręką, wygodnie i łatwo, dzięki czemu masz bezpieczną i wygodną jazdę.

Stabilny klips wentylacyjny dual lock - lewy i prawy podwójny mechanizm blokujący klipsa zapewnia stałą stabilność, klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, który chroni otwory wentylacyjne w samochodzie, a klips nie spadnie podczas jazdy. Najsilniejszy magnes - ulepszony magnes pierścieniowy n55, magnetyczne mocowanie może osiągnąć siłę 20 n/2 kg waga 12 iPhone'ów 14. Zawartość opakowania 1 x głowica magnetyczna; 1 x kardanowy wylot z podwójnym klipsem blokującym; 1 x karta z instrukcją może nie być dostępna w języku polskim. Lekka nowa konstrukcja - samochodowy uchwyt na telefon yosh ma prostą, pustą konstrukcję, bez blokowania widoczności.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH1371
ModelCH1371

8. Cookiss

#ad

Tabletów i GPS z uchwytem na telefon komórkowy z możliwością regulacji 360 stopni czarny, Cookiss Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy kompatybilny z Audi A3 8P/S3 8P, nadaje się do smartfonów

#ad
Cookiss #ad - Otrzymujesz czarny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy z aluminium i anodyzowanego. Chip metalowy jest umieszczony z tyłu telefonu lub z tyłu etui ochronnego.

Tylko 2 kroki, umiarkowanie wyciągnąć otwory wentylacyjne - włożyć uchwyt na telefon - ponownie wcisnąć otwory wentylacyjne - zakończyć instalację. Uchwyt na telefon komórkowy znajduje się pomiędzy dwoma otworami wentylacyjnymi klimatyzatora i idealnie wpasowuje się w design pojazdu, nie utrudniając widoczności. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback i Cabrio 2004-2013. Magnetyczny uchwyt wykorzystuje metalową kulkę z regulacją o 360 stopni, aby skutecznie zmniejszyć martwy kąt podczas jazdy. Magnes n52 sprawia, że smartfon nie wypadnie w każdej sytuacji podczas jazdy.
MarkaCookiss #ad
ProducentCookiss #ad
Wysokość1.3
Długość2.72
Waga0.23
Szerokość1.81
Numer częściCK-AD-A3 8P
ModelCK-AD-A3 8P

9. Cookiss

#ad

Cookiss magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy kompatybilny z Audi A3 8P/S3 8P, nadaje się do smartfonów, tabletów i GPS z uchwytem na telefon komórkowy z możliwością regulacji 360 stopni srebrny

#ad
Cookiss #ad - Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback i Cabrio 2004-2013. Chip metalowy jest umieszczony z tyłu telefonu lub z tyłu etui ochronnego.

Otrzymasz srebrny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy z aluminium i anodyzowanego. Tylko 2 kroki, umiarkowanie wyciągnąć otwory wentylacyjne - włożyć uchwyt na telefon - ponownie wcisnąć otwory wentylacyjne - zakończyć instalację. Uchwyt na telefon komórkowy znajduje się pomiędzy dwoma otworami wentylacyjnymi klimatyzatora i idealnie wpasowuje się w design pojazdu, nie utrudniając widoczności. Magnes n52 sprawia, że smartfon nie wypadnie w każdej sytuacji podczas jazdy. Magnetyczny uchwyt wykorzystuje metalową kulkę z regulacją o 360 stopni, aby skutecznie zmniejszyć martwy kąt podczas jazdy.
MarkaCookiss #ad
ProducentCookiss #ad
Wysokość1.3
Długość2.72
Waga0.23
Szerokość1.81
Numer częściCK-AD-A3 8P01
ModelCK-AD-A3 8P01

10. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy kompatybilny z Audi A3 8P/S3 8P, tabletów i GPS z uchwytem na telefon komórkowy z możliwością regulacji 360 stopni czerwony, nadaje się do smartfonów

#ad
Cookiss #ad - Magnes n52 sprawia, że smartfon nie wypadnie w każdej sytuacji podczas jazdy. Uchwyt na telefon komórkowy znajduje się pomiędzy dwoma otworami wentylacyjnymi klimatyzatora i idealnie wpasowuje się w design pojazdu, nie utrudniając widoczności.

Otrzymują państwo czerwony magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy z aluminium i anodyzowanego. Magnetyczny uchwyt wykorzystuje metalową kulkę z regulacją o 360 stopni, aby skutecznie zmniejszyć martwy kąt podczas jazdy. Chip metalowy jest umieszczony z tyłu telefonu lub z tyłu etui ochronnego. Tylko 2 kroki, umiarkowanie wyciągnąć otwory wentylacyjne - włożyć uchwyt na telefon - ponownie wcisnąć otwory wentylacyjne - zakończyć instalację. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback i Cabrio 2004-2013.
MarkaCookiss #ad
ProducentCookiss #ad
Wysokość1.3
Długość2.72
Waga0.23
Szerokość1.81
Numer częściCK-AD-A3 8P02
ModelCK-AD-A3 8P02