Top 10 iPhone 15 Pro Max 512gb – Telefony komórkowe bez blokady

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Sierra Blau, Apple iPhone 13 Pro, all carriers, 256 GB

#ad
Apple #ad - Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. Odtwarzanie wideo. Pro system kamer z nowymi obiektywami tele-, szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; skaner LiDAR; 6x zakres zoomu optycznego; fotografia makro; style fotograficzne, smart hdr 4, tryb nocny, prores video, apple proraw, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Wyświetlacz super retina xdr 6, który sprawia, 1" z ProMotion, że wszystko jest szybsze i płynniejsze. Do 22 godz. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach.

Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.72
Szerokość2.81
Numer częściMLVP3ZD/A
ModelMLVP3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

2. Apple

#ad

Północ, Apple iPhone 13 128 GB

#ad
Apple #ad - Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Wyświetlacz Super Retina XDR. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Do 19 godzin. Wiodąca w branży ochrona IP68.

Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, Smart HDR 4, tryb nocny, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.55g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Odtwarzanie wideo.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.38
Szerokość2.81
Numer częściMLPF3ZD/A
ModelMLPF3ZD/A
Gwarancja1 year

3. Apple

#ad

Niebieski, Apple iPhone 13 128 GB

#ad
Apple #ad - Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, Smart HDR 4, tryb nocny, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Wiodąca w branży ochrona IP68. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wyświetlacz Super Retina XDR. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Do 19 godzin.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.38
Szerokość2.81
Numer częściMLPK3ZD/A
ModelMLPK3ZD/A
Gwarancja1 year

4. Apple

#ad

Apple iPhone 13 256 GB, północ

#ad
Apple #ad - Wiodąca w branży ochrona IP68. Wyświetlacz Super Retina XDR. Do 19 godzin. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, tryb nocny, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Odtwarzanie wideo. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.73
Szerokość2.81
Numer częściMLQ63ZD/A
ModelMLQ63ZD/A
Gwarancja1 year

5. Apple

#ad

Apple iPhone 13 512 GB, gwiazda polarna

#ad
Apple #ad - Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, tryb nocny, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.

Wiodąca w branży ochrona IP68. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Do 19 godzin. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Odtwarzanie wideo. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Wyświetlacz Super Retina XDR. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.73
Szerokość2.81
Numer częściMLQD3ZD/A
ModelMLQD3ZD/A
Gwarancja1 year

6. Apple

#ad

Produkt czerwony, Apple iPhone 13 512 GB

#ad
Apple #ad - Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Odtwarzanie wideo. 5g zapewnia bardzo szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe w najwyższej jakości.

Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki czemu możesz zrobić więcej z iPhonem niż kiedykolwiek wcześniej. Tryb kinowy automatycznie dodaje niewielką głębię ostrości i przesuwa ostrość w Twoich filmach. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną tarczą. Chip a15 bionic zapewnia bardzo szybką wydajność. Wyświetlacz super Retina XDR, 6, 1". Do 19 godz. Wiodąca w branży ochrona przed wodą IP68. Zaawansowany system dwóch kamer z obiektywami szerokokątnymi i ultraszerokokątnymi 12 MP; styl fotograficzny, Smart HDR 4, tryb nocny, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.73
Szerokość2.81
Numer częściMLQF3ZD/A
ModelMLQF3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

7. Apple

#ad

Północ, Apple iPhone 13 512 GB

#ad
Apple #ad - Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność.

Odtwarzanie wideo. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, tryb nocny, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wyświetlacz Super Retina XDR. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wiodąca w branży ochrona IP68. 5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Do 19 godzin.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość5.78
Długość0.3
Waga0.38
Szerokość2.81
Numer częściMLQC3ZD/A
ModelMLQC3ZD/A
Gwarancja1 year

8. Apple

#ad

Zielony, Apple iPhone 13 512 GB

#ad
Apple #ad - Wiodąca w branży ochrona IP68. Odtwarzanie wideo. Ios 15 jest wyposażony w nowe funkcje, dzięki którym możesz sprawić, że będziesz mieć więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

5g do bardzo szybkiego pobierania i strumieniowania w najwyższej jakości. Zaawansowany system dwóch kamer z szerokokątnymi obiektywami 12 MP, Smart HDR 4, ultraszerokokątnymi stylami fotograficznymi, tryb nocny, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Kamera przednia 12 mp truedepth z trybem nocnym, nagrywanie 4K HDR z Dolby Vision. Wytrzymała konstrukcja z ceramiczną powłoką. Chip a15 bionic zapewnia superszybką wydajność. Tryb kinowy automatycznie dodaje małą głębię ostrości i przesuwa ostrość w filmach. Wyświetlacz Super Retina XDR. Do 19 godzin.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość57.76
Długość3.01
Waga0.38
Szerokość28.15
Numer częściMNGM3ZD/A
ModelMNGM3
GwarancjaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

9. Apple

#ad

Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB, Space Czarny

#ad
Apple #ad - Ios 16 daje jeszcze więcej możliwości personalizacji, komunikacji i udostępniania. Czas pracy baterii przez cały dzień i do 29 godzin odtwarzania wideo.

Dynamic island, magiczny nowy sposób interakcji z iPhonem. Tryb akcji umożliwia swobodne filmowanie wideo. Ultraszybka sieć komórkowa 5G. Wyświetlacz super retina xDR 6, 7" z Always On i ProMotion. Wiodące w branży funkcje zapewniające trwałość, taką jak Ceramic Shield i ochrona przed wodą. Tryb kinowy teraz w 4k dolby Vision z prędkością do 30 kl. S. A16 bionic, najlepszy chip smartfona. Ważna funkcja bezpieczeństwa – wykrywanie wypadku, wzywa pomoc, gdy nie możesz tego zrobić. Główny aparat 48 mp zapewnia do 4 x wyższą rozdzielczość.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość6.33
Długość0.31
Waga0.53
Szerokość3.06
Numer częściMQ9U3ZD/A
ModelMQ9U3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy

10. Apple

#ad

Ciemnofioletowy, Apple iPhone 14 Pro Max 256 GB

#ad
Apple #ad - Tryb kinowy teraz w 4k dolby Vision z prędkością do 30 kl. S. A16 bionic, najlepszy chip smartfona. Ios 16 daje jeszcze więcej możliwości personalizacji, komunikacji i udostępniania.

Wiodące w branży funkcje zapewniające trwałość, taką jak Ceramic Shield i ochrona przed wodą. Główny aparat 48 mp zapewnia do 4 x wyższą rozdzielczość. Dynamic island, magiczny nowy sposób interakcji z iPhonem. Wyświetlacz super retina xDR 6, 7" z Always On i ProMotion. Ultraszybka sieć komórkowa 5G. Czas pracy baterii przez cały dzień i do 29 godzin odtwarzania wideo. Tryb akcji umożliwia swobodne filmowanie wideo. Ważna funkcja bezpieczeństwa – wykrywanie wypadku, wzywa pomoc, gdy nie możesz tego zrobić.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość6.33
Długość0.31
Waga0.53
Szerokość3.06
Numer częściMQ9X3ZD/A
Gwarancja12 Miesięcy