Top 10 Geschälte Sonnenblumenkerne Für Vögel – Nasiona dla ptaków

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Orzeszki ziemne dla ptaków, siekane ziarna orzechów ziemnych, 25 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Wielu gatunków sikorek, rudzików, drozda śpiewających, wróbel polnych i domowych itp. Gwarantujemy najwyższą jakość przy uczciwym stosunku ceny do jakości. Nadają się do dozowników orzechów "karmniki okienne", kolumn karmowych, stołów do karmienia oraz do podawania podłogi.

Dzięki posiekanym orzeszkom ziemnym firmy paul's mühle zapewnisz swoim ulubieńcom ucztę dla ptaków przystosowaną do dziobów, która gwarantuje, że Twój ogród stanie się wyjątkowo kolorowym lotniskiem. Do wielu gatunków ptaków np. Jako przedsiębiorstwo rodzinne firmy pauls mühle od 1839 roku jesteśmy synonimem zdrowych produktów młynkowych. Zastosowanie sezonowe: całoroczna.

Orzeszki ziemne na ćwiartki przekonują jakością premium z argentyny i nie zawierają żadnych odpadów skórkowych. Blanszowane orzeszki ziemne to prawdziwa przekąska dla ptaków na świeżym powietrzu do karmienia przez cały rok. Jesienią i zimą dostarczają cennej energii, wiosną i latem zapewniają hodowlę młodych zwierząt. Składniki: orzeszki ziemne pokrojone na ćwiartki, blanszowane, siekane.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Wysokość6.3
Długość24.8
Waga55.12
Szerokość16.93

2. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Nasiona słonecznika dla ptaków, nowe zbiory 2023, łuskane, 12,5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Dzięki obranym pestkom słonecznika zapewnisz swoim ulubieńcom pyszną przekąskę, która gwarantuje, że Twój ogród stanie się wyjątkowo kolorowym miejscem dla ptaków. Dla wszystkich gatunków ptaków dziko żyjących np.

Jesienią i zimą dostarczają cennej energii; wiosną i latem zapewniają hodowlę młodych zwierząt. Jako przedsiębiorstwo rodzinne firmy pauls mühle od 1839 roku jesteśmy synonimem zdrowych produktów młynkowych. Np. Idealnie nadają się do karmników, stołów do karmienia, domków dla ptaków oraz do karmienia podłoża. Sikorki, drozda śpiewające, rudziki, perła polowa i domowa itp.

Gwarantujemy najwyższą jakość przy uczciwym stosunku ceny do jakości. Nasiona słonecznika przekonują doskonałą jakością jedzenia i nie zawierają żadnych odpadów skórkowych. Składniki: nasiona słonecznika obrane. Obrane nasiona słonecznika są potrawą dla wszystkich ptaków i nadają się do karmienia przez cały rok. Zastosowanie sezonowe: całoroczna.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Waga27.56
Numer częściTY7

3. Paul´s Mühle

#ad

Paul´s Mühle Orzechy ziemne białe, orzechy ziemne blanszowane bez skóry, 5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Wielu gatunków sikorek, dławików, połowiczne, perlatorów polnych i domowych itp. Młynek paul's mühle orzeszki ziemne przekonują jakością premium z argentyny i nie zawierają żadnych odpadów skórnych. Jesienią i zimą dostarczają cennej energii, wiosną i latem zapewniają hodowlę młodych zwierząt.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne firmy pauls mühle od 1839 roku stawiamy na zdrowe produkty mielące. Gwarantujemy najwyższą jakość przy uczciwym stosunku ceny do jakości. Dzięki białym orzechom ziemnym firmy paul's mühle zapewnisz swoim ulubieńcom ucztę dla ptaków, która z pewnością zapewni, że Twój ogród stanie się szczególnie kolorowym miejscem dla ptaków.

Blanszowane orzeszki ziemne to prawdziwa przekąska dla ptaków na świeżym powietrzu – i to przez cały rok. Sezonowe zastosowanie: całoroczna karma. Idealnie nadają się do dozowników orzechów "karmniki okienne", silosów, stołów do karmienia oraz do karmienia podłogi. Składniki: orzeszki ziemne białe, rudzików, blanszowane bez skóry. Np. Dla wielu gatunków ptaków np.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Wysokość3.94
Długość16.93
Waga11.02
Szerokość11.02

4. Paul´s Mühle

#ad

Niesiarczane, w jakości spożywczej, Paul´s Mühle Rodzynki, karma dla dzikich ptaków dla owadożerców i owoców 5 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Rodzynki premium firmy paul's mühle to zdrowa przekąska dla wszystkich Twoich pierzastych gości. Drobne rodzynki nadają się przez cały rok dla owadożerców i owoców, sikorek, zimowego złotego kurczaka, rudzików, ogonów, strzyżyków, w szczególności do wszystkich gatunków drozda, jedwabogona i gwiazdy.

Wysoce energetyczne soczyste złotożółte rodzynki o jakości spożywczej, które delikatnie pachną i smakują wszystkim owadożercom i ziarna. Wyjątkowo miękka, delikatna jakość z pojedynczymi owocami w kolorze złotym z Turcji. Dzięki temu całorocznemu dodatkowi zmienisz swój ogród w raj również dla zjadaczy owoców.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Waga11.02

5. Futterhof

#ad

Futterhof Obrane nasiona słonecznika 25 kg

#ad
Futterhof #ad - Idealna całoroczna karma dla wszystkich zjadaczy ziarna: sikorki, wróble, i, kowaliki, zięby, czyżyki.
MarkaFutterhof #ad
ProducentFutterhof #ad
Waga11.02

6. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg łuskanych pestek słonecznika | karma dla ptaków przez cały rok | karma premium dla dzikich ptaków | idealny dozownik energii na lato i zimę | karma dla dzikich ptaków | bez skorupy

#ad
Lyra Pet #ad - Prostota: zwierzęta. Wysokiej jakości składniki – dzięki tej karmie dla ptaków wszystkie ziarna otrzymują niezbędne witaminy. Potrzebna energia – dzięki naszym obranym ziarnom słonecznika zapewnisz dzikim ptakom niezbędną energię, aby przetrwać zimną porę roku.

Lyra pet powstał w 2009 roku z miłości do zwierząt. Dobry. Ta karma dla ptaków jest bogata w ważne, fluor, żelazo, niezbędne aminokwasy, miedź i magnez. Nie zawierają żadnych dodatków, wzmacniaczy smaku ani środków wabiących. Latem wspierasz hodowlę młodych ptaków. Po prostu naturalne – nasze obrane nasiona słonecznika są w 100% czystym produktem naturalnym.

Bez pęcherzyków – nasiona słonecznika nie zawierają łupin, dzięki czemu nie powstają żadne odpady. Idealnie nadają się do karmienia dzikich ptaków na balkonie, tarasie lub w ogrodzie. Codziennie pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia z zakupów za rozsądną cenę.
MarkaLyra Pet #ad
ProducentLyra Pet #ad
Waga55.12

7. Paul´s Mühle

#ad

25 kg, całoroczna karma dla dzikich ptaków, 4 pory roku, Paul´s Mühle Karma dla dzikich ptaków

#ad
Paul´s Mühle #ad - Karma dla dzikich ptaków na 4 pory roku nadaje się do całorocznego karmienia wszystkich dzikich ptaków, takich jak sikorki, kosy lub drozdy. Twoje ptaki docenią tę karmę i będą wracać do niego. Zwierzęta są zaopatrywane w wszystkie niezbędne składniki odżywcze przez cały rok.

Przystosowana do dziobów karma nadaje się idealnie do karmników, karmników, stołów karmowych i do karmienia gleby. Jako przedsiębiorstwo rodzinne firmy pauls mühle od 1839 roku jesteśmy synonimem zdrowych produktów młynkowych. Gwarantujemy najwyższą jakość przy uczciwym stosunku ceny do jakości. Dzięki tej całorocznej karmie z wysokiej jakości składników firmy Paul's Mühle zamienisz swój ogród w międzynarodowe miejsce na karmę.

Karma dla ptaków przekonuje swoją szczególną jakością i smakuje wszystkim ptakom żyjącym na świeżym powietrzu. Karma dla dzikich ptaków z najlepszymi składnikami obrane i nieobrane nasiona słonecznika, nasiona, natłuszczone płatki owsiane, orzeszki ziemne, do większości domowych gatunków ptaków, rodzynki, do karmienia całorocznego.
MarkaPaul´s Mühle #ad
ProducentPaul´s Mühle #ad
Wysokość6.3
Długość24.8
Waga55.12
Szerokość16.93

8. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg łuskanych pestek słonecznika + 30 l | karma dla dzikich ptaków przez cały rok | dla młodych zwierząt | karma dla dzikich ptaków | wartościowa karma do sypania | dozownik energii bez skorupy | lato zima

#ad
Lyra Pet #ad - Energetyka – dzięki naszym łuskanym ziarnom słonecznika zapewnisz dzikim ptakom energię niezbędną do przetrwania zimnej pory roku. Ta karma dla ptaków jest bogata w ważne, niezbędne aminokwasy, żelazo, fluor, miedź i magnez.

Nie zawierają żadnych dodatków, wzmacniaczy smaku ani środków wabiących. Wartościowy sen – dzięki tej karmie dla ptaków wszystkie ziarna otrzymują niezbędne witaminy. Idealnie nadają się do karmienia dzikich ptaków na balkonie, co najlepsze – nasiona słonecznika nie zawierają łupin, tarasie lub w ogrodzie. Codziennie pracujemy, aby zapewnić naszym klientom najlepsze wrażenia z zakupów za rozsądną cenę.

Lyra pet powstał w 2009 roku z miłości do zwierząt. Tylko to, dzięki czemu nie powstają żadne odpady. Dobry. Latem wspierasz hodowlę młodych ptaków. Naturalnie dobry – nasze obrane nasiona słonecznika są w 100% czystym produktem naturalnym. Prostota: zwierzęta.
MarkaLyra Pet #ad
ProducentLyra Pet GmbH #ad
Wysokość0
Długość0
Waga22.05
Szerokość0
Numer części4260361031174

9. Futterhof

#ad

Futterhof Obrane nasiona słonecznika 3 x 5 kg = 15 kg

#ad
Futterhof #ad - Idealna całoroczna karma dla wszystkich zjadaczy ziarna: sikorki, i, wróble, zięby, kowaliki, czyżyki.
MarkaFutterhof #ad
ProducentFutterhof #ad
Waga11.02

10. Boill

#ad

Boill /Nasiona słonecznika łuskane 25 kg – karma dla ptaków bezpośrednio od producenta, całoroczna karma tłuszczowa 25000 g, pokarm dla dzikich ptaków ogrodowych, bez kurzu w worku, nowy zbiór 2023

#ad
Boill #ad - Bez kurzu w worku – czyste rdzenie bez zawartości pyłu olejowego – najlepsza jakość na rynku. 100% produkt naturalny – bez dodatków, wyprodukowany i sprawdzony zgodnie z normami UE dotyczącymi pestycydów i metali ciężkich, certyfikat HACCEP, numer dopuszczenia BG 197645146 / 25.

07. 2019. Zbiór 2023 – od gospodarstwa do domu zawsze świeży towar o gwarantowanej równie wysokiej jakości. Nasiona słonecznika są uprawiane w naszym gospodarstwie i przez rolników, które sprzedajemy, z którymi współpracujemy od 1991 roku. Opakowanie – opakowanie papierowe w kartonie, wyłącznie materiały pochodzące z recyklingu z uwzględnieniem natury. Wszystkie produkty, są produkowane przez nas w naszym rodzinnym zakładzie. Pracujmy razem, aby chronić środowisko dla przyszłych pokoleń.
MarkaBoill #ad
ProducentBoill EOOD #ad
Wysokość5.91
Długość27.56
Waga52.91
Szerokość15.75