Top 10 Danfoss Smart Home – Programowalne termostaty do domu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Homematic IP

#ad

Pomiar temperatury,, Homematic IP Smart Home 156669A0 termostat ścienny z czujnikiem wilgotności powietrza, Google Assistant, Alexa, grzejnik / ogrzewanie podłogowe z aplikacją, cyfrowy termostat

#ad
Homematic IP #ad - Obsługa wymaga połączenia z jednym z następujących rozwiązań: homematic ip access point z bezpłatną aplikacją na smartfon i bezpłatną usługą w chmurze; centralna CCU3 z lokalnym interfejsem obsługi WebUI nie jest już kompatybilna z centralną CCU2; rozwiązania partnerskie innych producentów.

Czasowa regulacja temperatury pomieszczenia za pomocą termostatów Homematic IP do grzejników, czynników ogrzewania podłogowego lub gniazd wtykowych. Atwa integracja z istniejącymi seriami przełączników wiodących producentów: Berker, Merten, GIRA, JUNG i ELSO. Przez echo w połączeniu z Homematic IP Access Point.

Mierzy zadaną i rzeczywistą temperaturę oraz wilgotność powietrza. Wygodny montaż za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, śrub i kołków lub bezpośrednio na puszce podtynkowej. Wygodne sterowanie głosem za pomocą Alexa, np. Posiada podświetlany wyświetlacz i dzięki komunikacji radiowej można go swobodnie umieścić w pomieszczeniu.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość0.98
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość3.39
Numer częściHmIP-WTH-1
ModelHmIP-WTH-1
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy Amazon.

2. Homematic IP

#ad

Sterowanie ogrzewaniem za pomocą aplikacji, łatwa instalacja,, Alexa i Google Assistant, Homematic IP Smart Home Access Point + termostat grzejnikowy + kontakt okienny i drzwiowy – optyczny

#ad
Homematic IP #ad - Zastępuje tradycyjne termostaty M30x1. Obsługa wymaga połączenia z jednym z następujących rozwiązań: homematic ip access point z bezpłatną aplikacją na smartfon i bezpłatną usługą w chmurze; centralna CCU3 z lokalnym interfejsem obsługi WebUI nie jest już kompatybilna z centralną CCU2; rozwiązania partnerskie innych producentów.

Szybki i łatwy montaż za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Bezpieczna lokalizacja serwera w Niemczech i brak konieczności rejestracji lub tworzenia konta użytkownika. Dzięki termostatowi grzejnikowemu można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna z kontaktem okiennym i drzwiowym. Zaszyfrowana komunikacja umożliwia bezpieczny dostęp do systemu – również w podróży. Centralny element do konfiguracji i sterowania Homematic IP Smart Home za pomocą darmowej aplikacji.

Rozpoznaje stan okien i drzwi otwartych/zamkniętych w celu aktywacji zarówno urządzeń do sterowania ogrzewaniem, jak i elementów bezpieczeństwa. Komfortowa konfiguracja i obsługa za pomocą aplikacji na smartfon Homematic IP może nie być dostępna w języku polskim, sterowanie również za pomocą Alexa lub Google Assistant. Bezpośredni montaż na ramie okiennej bez dodatkowego kontaktu magnetycznego. 5, oventrop, danfoss i steruje grzejnikiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
MarkaHomematic IP #ad
ProducentHomematic IP #ad

3. tado°

#ad

Tado° Radiowy czujnik temperatury – dodatkowy produkt WiFi do inteligentnych termostatów grzejnikowych – cyfrowy pomiar temperatury pomieszczenia dla optymalnego sterowania grzejnikiem za pomocą

#ad
tado° #ad - Automatyczny termometr: za pomocą inteligentnego harmonogramu można zaplanować żądane temperatury w blokach czasowych dla każdego pomieszczenia – ogrzewanie jest aktywne tylko wtedy, gdy jesteś w domu i tym samym oszczędza energię. Inteligentny i energooszczędny: opracowany w Niemczech i używany w całej Europie bezprzewodowy czujnik temperatury firmy tado° sprawia, że Twój dom jest jeszcze wygodniejszy i bardziej energooszczędny.

Inteligentne sterowanie: użyj alexa, apple siri lub google Assistant, aby sterować ogrzewaniem za pomocą poleceń głosowych i tworzyć aplety za pomocą IFTTT, aby obsługiwać grzejniki z dowolnego miejsca. Indywidualny zestaw domowy: system radiowy z czujnikami zewnętrznymi przenosi pomiar temperatury z dala od źródła ciepła do miejsca, które jest dla Ciebie najważniejsze.

Inteligentne dodatki: jako opcjonalny dodatek do termostatów grzejnikowych tado° radiowy termometr umożliwia sterowanie kilkoma zaworami grzejnikowymi przez Wi-Fi. Bardzo łatwy do inteligentnego domu: bezprzewodowy czujnik temperatury można wygodnie zainstalować samodzielnie i zamontować go we wnętrzu bez wiercenia na ścianie. Warunki: czujnik można łączyć z inteligentnymi termostatami grzejnikowymi tado° i wymaga dostępnego oddzielnie zestawu startowego tado° V2, V3 lub V3+ z internetowym mostkiem.
Markatado° #ad
Producenttado #ad
Wysokość0.71
Długość4.09
Waga0.3
Szerokość4.09
Numer części4260328611708
Model104078
GwarancjaOszczędność energii.

4. Homematic IP

#ad

Homematic IP Easy Connect 153413A0 bezprzewodowy, z lub bez punktu dostępowego, inteligentny zestaw sterowania ogrzewaniem

#ad
Homematic IP #ad - Zestaw aktywnie przyczynia się do oszczędzania energii i pozwala zaoszczędzić do 30%. W trybie czuwania urządzenia podłączane są bezpośrednio. Ustawianie profili grzewczych, swobodny wybór temperatury i uruchomienie funkcji boost następuje bezpośrednio na termostacie.

Konfigurację i sterowanie można przeprowadzić również poprzez Homematic IP Access Point za pomocą darmowej aplikacji, która daje możliwość dalszych kombinacji z innymi urządzeniami Homematic IP oraz wskazuje stan ogrzewania i otwarcie okien/drzwi. Termostat grzejnikowy jest przykręcany do zaworu bez ingerencji w system ogrzewania lub spuszczania wody. Zestaw startowy do sterowania ogrzewaniem umożliwia łatwą modernizację regulacji ogrzewania i zapewnia większy komfort dzięki indywidualnym profilom grzewczym oraz automatycznemu obniżeniu temperatury pomieszczenia podczas wietrzenia.

Do eksploatacji potrzebny jest punkt dostępowy homematic IP Access Point w połączeniu z aplikacją Homematic IP brak kosztów, centrala CCU2 Homematic lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Szerokość2.24
Numer części153413A0
ModelHmIP-SK9
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu.

5. Homematic IP

#ad

Do przełączników marki, 150628A0, Homematic IP Termostat ścienny z wyjściem przełączającym

#ad
Homematic IP #ad - Indywidualne sterowanie siłownikami 230 V do ogrzewania podłogowego poprzez wyjście przekaźnikowe zgodnie ze zdefiniowanymi profilami grzewczymi. Do działania wymagane jest jedno z następujących rozwiązań: samodzielny bez punktu dostępu lub centrum sterowania w połączeniu z siłownikiem ogrzewania podłogowego; konfiguracja bezpośrednio na termostacie ściennym; Punkt dostępu Homematic IP z bezpłatną aplikacją na smartfony i bezpłatną usługą w chmurze; Centralny CCU2 / CCU3 z lokalnym interfejsem użytkownika WebUI; Rozwiązania partnerskie od zewnętrznych dostawców.

Umożliwia proste uaktualnienie konwencjonalnego sterowania ogrzewaniem podłogowym w celu inteligentnie sterowanej regulacji klimatu w pomieszczeniu za pomocą smartfona poprzez wymianę istniejącego termostatu ściennego.

Indywidualne profile temperatur z maksymalnie 13 zmianami dziennie w 3 lub 6 regulowanych profilach grzewczych 3x ogrzewanie / 3x chłodzenie. Pomiar oraz wyświetlanie docelowej i rzeczywistej temperatury i wilgotności powietrza na dużym podświetlanym wyświetlaczu.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 #ad
Wysokość3.39
Długość2.13
Waga0.3
Szerokość3.39
Numer części150628A0
ModelHmIP-BWTH
GwarancjaZwei jahre gewährleistung ab kaufdatum.

6. Homematic IP

#ad

Biały, Homematic IP zestaw do zdalnego regulowania temperatury w domu

#ad
Homematic IP #ad - Punkt dostępowy łączy smartfon za pośrednictwem Homematic IP Cloud z urządzeniami Homematic IP brak dodatkowych kosztów związanych z aplikacją i chmurą. Zestaw startowy do klimatu pomieszczenia pomaga zaoszczędzić energię do 33% i jednocześnie zwiększa komfort mieszkania.

Wysokie bezpieczeństwo dzięki kompleksowemu szyfrowaniu AES-128 i lokalizacji serwera w Niemczech – nie wymaga rejestracji ani tworzenia konta użytkownika. Termostat grzejnikowy zastępuje tradycyjne termostaty M30 x 1, Oventrop, 5, Danfoss i steruje grzejnikiem zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Styk okienny i drzwiowy – optycznie podczas otwierania okna lub drzwi zapewnia automatyczną regulację dopływu ciepła do grzejnika. Indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w 3 regulowanych profilach grzewczych.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość12.76
Długość6.22
Waga1.32
Szerokość4.13
Numer części142546A0
ModelHmIP-SK1
GwarancjaDwa lata gwarancji.

7. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Termostat pokojowy do sterowania termostatem grzejnikowym, kompatybilny z Google Assistant i Alexa, ze wskaźnikiem wilgotności

#ad
Bosch Smart Home #ad - Automatyczne i oszczędzające zasoby sterowanie do sześciu termostatów grzejnikowych Bosch w każdym pomieszczeniu. Atwa instalacja na każdej ścianie: termostat nie wymaga skomplikowanego okablowania dzięki mocowaniu na klej i śruby.

Inteligentny termostat pokojowy do termostatów grzewczych umożliwia wydajne ogrzewanie: w każdej chwili uzyskuje pożądaną temperaturę dobrego samopoczucia przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii. Zakres dostawy: 1 x termostat pokojowy, 1 x zestaw montażowy, angielskim, 3 x instrukcja obsługi w języku niemieckim, 1 x płyta montażowa, 1 x ramka wymienna, 2 x baterie AAA, francuskim. Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Zdrowsze życie: ciągły pomiar wilgotności powietrza i wyświetlanie na wyświetlaczu.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość33.46
Długość23.62
Waga0.39
Szerokość23.62
Numer części8750001259
Model8750001259
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Homematic IP

#ad

Sterowanie za pomocą aplikacji, Google Assistant, Homematic IP Smart Home 153412A3 termostat cyfrowy do grzejnika, Alexa, oszczędność energii, łatwa instalacja

#ad
Homematic IP #ad - Dzięki termostatowi do grzejników – basic można zaoszczędzić do 33% kosztów ogrzewania – dzięki indywidualnym przebiegom temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie w trzech regulowanych profilach grzewczych oraz w połączeniu z rozpoznawaniem okna z kontaktem okiennym i drzwiowym.

Kilkoma mi zastępuje tradycyjne termostaty grzejnikowe – ingerencja w system grzewczy lub spuszczanie wody nie jest konieczne. Konfiguracja i sterowanie termostatem za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona i bezpłatnej usługi w chmurze wymaga połączenia z Homematic IP Access Point; ten produkt nie jest już kompatybilny z centralną CCU2.

Tryb stand-alone push-to-pair umożliwia bezpośrednie uczenie się do ośmiu styków okiennych i drzwiowych Homematic IP HmIP-SWDM oraz bezpośrednią obsługę urządzenia. Natychmiastowa gotowość do użycia dzięki wstępnie ustawionemu profilowi grzewczemu, który w razie potrzeby można regulować ręcznie indywidualne przebiegi temperatury z maksymalnie 13 zmianami dziennie.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.68
Długość4.02
Szerokość2.24
Numer części153412A3
ModelHmIP-eTRV-B
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy amazon.

9. tado

#ad

Dodatkowy produkt WiFi jako termostat do ogrzewania i cyfrowego sterowania pojedynczym pomieszczeniem za pomocą aplikacji – łatwa instalacja, zestaw 3 szt., tado ° inteligentny termostat do grzejnika

#ad
tado #ad - Inteligentna kontrola: steruj grzejnikami w każdym pomieszczeniu również za pomocą smartfona – niezależnie od tego, czy ogrzewasz własnym kotłem grzewczym, czy za pomocą lokalnego ogrzewania. Szybki i łatwy: termostat homekit można łatwo zainstalować w zaledwie kilka minut dzięki instrukcji krok po kroku w aplikacji, przy czym metalowa nakrętka zapewnia pewny chwyt bez ryzyka wycieku.

Dodatkowe funkcje: od geofencingu, przez dostosowanie pogody, raport o oszczędności energii, statystyki, aż po zabezpieczenie przed mrozem i dziećmi, sterowanie wieloma pomieszczeniami z dodatkowym termostatem i funkcją Boost, tado zapewnia liczne funkcje dla Twojego ogrzewania. Inteligentne dodatki: dzięki dostępnym oddzielnie, inteligentnym zaworom grzejnikowym można dopasować każde ogrzewanie w swoim inteligentnym domu marki tado ° z indywidualnie ustawianymi harmonogramami czasowymi do swojej rutyny.

Uniwersalna kompatybilność: dzięki różnym adapterom termostat grzejnika pasuje zarówno pionowo, jak i poziomo do prawie każdego zaworu grzewczego i może zastąpić głowicę termostatu ogrzewania. Oszczędność czasu i energii: im więcej grzejników i pomieszczeń można sterować za pomocą naszego opracowanego w Niemczech termostatu, tym wygodniejszy i bardziej energooszczędny będzie Twój dom. Warunki: działa tylko z dostępnym dodatkowo zestawem startowym Tado ° V2, V3 lub V3+ – zestaw zawiera 3 inteligentne termostaty grzejnikowe, każdy z 6 adapterami i bateriami.
Markatado #ad
Producenttado° #ad
Waga1.85
Numer części4260328611906
Model104391
Gwarancja2 lata.

10. Homematic IP

#ad

HomeMatic zestaw 3 termostatów grzejnikowych sterowanych radiowo

#ad
Homematic IP #ad - Zasięg: 100 m. Czas pracy baterii: do 1, 5 roku. Termostat homematic z funkcją sterowania radiowego BidCoS o częstotliwości 868, 3 MHz. Duży wyświetlacz LCD. Baterie: 2 x bateria AA 1, 5 V.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.56
Długość2.13
Waga0.4
Szerokość3.66
Numer części105157
Model105157
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.